Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałam ofertę wyjazdu do Holandii, praca typu pakowanie i wysyłanie ubrań. Nie mam nikogo znajomego, kto chciałby tam ze mną pojechać, a nie chcę wylądować w dwuosobowym pokoju z jakimś świrem. Czy jest tu na wykopie jakaś Mirabelka (ewentualnie Mirek), która chciałaby ze mną tam pojechać na jakiś czas? Wolę jechać z kimś w miarę zaufanym, niż na miejscu dowiedzieć się, że chcę wracać, bo mam pokój z kimś dziwnym ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odezwę się do chętnych na priv i wyjaśnię, co i jak.
#emigracja #rozowepaski #holandia #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d5921a37651b000a906bc4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 26
Jeżeli miałbyś ochotę pogadać o agencji pracy i ofercie prscy jaka ci przestawili to pisz. Chętnie pomogę bo jestem w Holandii dłuższy czas i pracowałem przez kilka agencji pracy. Większość firm i agencji to wyzysk ludzi.
@szyszak7 pracowałem przez tą agencje około pół roku, super kontakt, wyplata zawsze na czas i chyba jedna z nielicznych agencji gdzie o wypłacie godzin urlopowych, zgłaszaniu urlopu czy chorobowego decydujesz przez aplikację w telefonie a nie dzwoniąc i się upominając do swojego koordynatora.
@Razer2033: No to już wszystko jasne ^^ Całkiem niezłe pieniądze. Tak pytałem z ciekawości, bo znów mam dzień w którym sam już nie wiem przez jaką agencję jechać i gdzie, żeby w miarę rozsądnie zarobić i nie trafić w najgorszą patusiarnię. xD
@czikibr4miki_-12 ja pracuje aktualnie w AME przez synergie, nigdy nie miałem tak lekkiem i lajtowej pracy. Składanie urządzazen elektronicznych, skręcanie termostatów mieszkaniwoych, sterowników do maszyn itp. Tygodniówki 480 euro na prywatnym mieszkaniu, codziennie obiady w firmie za free, cisza i spokój. Ludzie ogarnieci i nie ma patoli