Wpis z mikrobloga

#krakow #mieszkanie Jest tu może ktoś kto by mógł się podzielić opinią odnośnie jak to aktualnie wygląda z osiedlem "Na Kozłówce" pod względem bezpieczeństwa? Niby ciekawa okolica pod względem infrastruktury (pełno zieleni, niedaleko a4, dobra komunikacja) ale jak się w sieci poczyta co tam się wyrabiało z ok 10lat temu (pobicia, morderstwa, jakieś gangi kibolskie, kradzieże, zastraszania, ochlejusy) to się trochę odechciewa (już raz mieszkałem w okolicach wiślickiej gdzie w nocy stojąc na balkonie miało się wrażenie że się jest w jakimś patologicznym parku jurajskim xd).
  • 11
@sievca: mieszkam i nie polecam. Stare bloki, stare baby wszędzie. Brak miejsc parkingowych, nie ma siłowni blisko ani Biedry/ Lidla. Dużo meneli i samo starzy ludzie. Jakbyś miał więcej pytań to wal priv
@sievca: trąci trochę starymi ludźmi tam i dość gęsta zabudowa, kawałek dalej Kurdwanów czy wola dużo lepiej się prezentuje wg. mnie. Na pewno dużo lepsza infrastruktura, nie mam pojęcia jak z cenami ale chyba Kurdwanów raczej dość tani kiedyś był.
@sievca: no nie wiem. Ja tam czytalam o napadach na kobiety/dzieci calkiem niedawno. Plus jeden agent mi ostatnio powiedzial, ze tam nie ma gdzie parkowac bo jest juz tak zapakowane. Ale z drugiej str. Polowa Kozlowka jest wyprzedawana, co powinno wymienic troche patolke i poprawic bezpieczenstwo. Tak czy siak w zeby najszybciej zarobisz na rynku. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)