Wpis z mikrobloga

Zbanowany Gromota vel Kaven_ wrócił na kolejnym koncie śpiochu tym razem https://www.wykop.pl/ludzie/0xFEE1DEAD/

Oczywiscie robi dokładnie to samo co na poprzednich kontach, czyli brak tagu #polityka i wołanie do znalezisk listami. Dzisiaj 3 znaleziska bez tego tagu wymoderowane. Na razie kolega #8s6l go chroni, zobaczymy jak długo.

#neuropamanipuluje #stopspamneuropa #moderacja #moderacjacontent #4konserwy #bekazlewactwa #konfederacja
DurzyPszypau - Zbanowany Gromota vel Kaven_ wrócił na kolejnym koncie śpiochu tym raz...

źródło: comment_1641403161Xc0RLigdfn5WzlUjguaNMf.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: śmiało, zgłaszaj moderacji że jestem multi bigoty czy tam kavena_ xD Moderacja zna moje poprzednie konto bo zakładałem je na ten sam email. I nie, nie dostałem nigdy bana na wypieku. Sam usunąłem moje konto. Śmieszą mnie te wasze szurskie teorie, no ale ty jesteś w nich mistrzem
  • Odpowiedz
0xFEE1DEAD


@DurzyPszypau: jak spojrzysz sobie na to jak zbudowany jest ten nick, to łatwo się domyślisz, że to nie jest bigota ani żaden Nevak tylko ktoś wyżej postawiony, porównaj sobie 8sl i to. Takie zachowania to jest jednak przesada ze strony moderacji Mirku, ale nie mogę napisać wprost, bo nagle znajdzie się jakieś moje multi
  • Odpowiedz