Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się czy zdaniem Wykopu jestem #przegryw czy #wygryw
Niebieski, 27 lat, miasto wojewódzkie
+ Praca którą lubię, bardzo dobre zarobki (po nadgodzinach 15k<), praca biurowa, powiedzmy szanowany zawód (manager)
+ Magister po dobrej uczelni
+ Mam swoje mieszkanie (spadek)
+ 190cm wzrostu, raczej ponadprzeciętnie przystojny, ale nie chad
+ Byłem w kilku związkach
+ Zaruchałem
+ Brak kredytów, dzieci, zobowiązań

- Praca bardzo wymagająca, często robię nadgodziny, często dostaję opieprz z nieswojej winy
- Mimo że w praca opiera się na kontaktach z ludźmi, to jednak introwertyk mocno
- Brak jakichkolwiek bliższych znajomych, prawie wszyscy rodziny pozakładane
- Tragiczna rodzina, kontakt kompletnie zerwany
- Całe życie gnębiony przez rodzinę i osoby ze szkoły
- Ostatni związek 4 lata temu, żaden nie utrzymał się dłużej niż kilka miesięcy
- Nigdy nie byłem na imprezie czy nawet urodzinach (nie licząc integracyjnych z pracy czy studiów)
- Brak jakichkolwiek hobby
- Brak jakichkolwiek perspektyw

Jednocześnie czuję, że moje życie jest dużo lepsze niż osób z tagu #przegryw - mam dobrą pracę, byłem w związkach i nie przegrałem loterii genowej, ale wiem jak dużo mi brakuje do przeciętnego normika.

Inb4: Nadgodziny głównie z mojej inicjatywy, po prostu nie mam nic do robienia w życiu poza pracą. Mógłbym poszukać coś lepszego, ale wiem że miałbym spory problem dostać gdziekolwiek podobne zarobki, a samą pracę lubię.
Strzelam, że sporo osób może mi doradzić emigrację, ale wiem że to nic nie zmieni. Będę jeszcze większym odrzutkiem niż teraz.

Bazując na moim opisie, co sądzicie o mojej sytuacji?

#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d4d3d437651b000a90629c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 13
  • Odpowiedz
@whaith: Ja mysle, ze nie chcial nie sobie podbijać, nie jest ani przegrywem ani wygrywem, co z tego ze byl w zwiazku skoro od 4 lat juz nie jest.
  • Odpowiedz