Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszkam z moją 3-osobową rodziną w jednym mieszkaniu (rodzina jest jego całkowitym właścicielem, ja jestem tylko dodatkowo zameldowany). Dochody rodziny są bardzo niskie i pewnie kwalifikowałyby do dodatku osłonowego-energetycznego, moje są już dość wysokie (8k netto/mc). Czy w takim wypadku moglibyśmy ubiegać się o dodatek, a jeśli tak, to w jaki sposób?

Przy okazji, mieszkamy w #bielskobiala i mamy prąd z #tauron (taryfa G11 bez gwarancji ceny) - może warto zmienić dostawcę albo jest opcja negocjacji umowy?

#pytanie #pis #prad #prawo #elektrycznosc #energetyka #pradelektryczny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d4af5b37651b000a906008
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mieszkam z moją 3-osobową rodziną w...

źródło: comment_16413681774jhw7yhyl1U1J7Tdg6a0rP.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Mieszkam z moją 3-osobową rodziną w jednym mieszkaniu (rodzina jest jego całkowitym właścicielem, ja jestem tylko dodatkowo zameldowany). Dochody rodziny są bardzo niskie i pewnie kwalifikowałyby do dodatku osłonowego-energetycznego, moje są już dość wysokie (8k netto/mc). Czy w takim wypadku moglibyśmy ubiegać się o dodatek, a jeśli tak, to w jaki sposób?


@AnonimoweMirkoWyznania: no to wystarczy zerknąć do warunków dofinansowania i sobie to policzyć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: XD 8k na łapę i takie pytanie. Zapoznaj się z terminem "gospodarstwo domowe", poza tym przecież wszystkie informacje są w necie, wystarczy dodać do siebie dochody, podzielić przez liczbę osób i sprawdzić w jakich widełkach się mieścisz. A jak chcesz kombinować to musisz się wymeldować, nawet na ulicę ale licz się z tym że jak to wyjdzie nie będą ich interesowały papiery tylko FAKT prowadzenia gospodarstwa wspólnie. Z Tauronem tak
  • Odpowiedz