Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak podejść do leczenia zębów, trzy szóstki i jedna siódemka rozwalona
Sam nie wiem gdzie się umówić, nie chcę zostać naciągniętym
Ewentualnie wstawię cztery implanty i będzie z głowy, bo jak zacznę się bawić w leczenie to zaraz worek złota się uzbiera, a i tak będą do wyrwania
W innych zębach plomby, czyszczenie, może nawet aparat, full serwis potrzebuje, bo zaniedbałem

#stomatologia #dentysta #wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d48a2537651b000a905d80
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: @AnonimoweMirkoWyznania: jak gdzieś pracujesz to ogarnij opieke zdrowotna z pakietem stomatologicznym, a potem ogarnij jakiegoś spoko dentyste co Ciebie poprowadzi. Implantów w tym ubezpieczeniu raczej nie zrobi ale cała reszta raczej tak

Chyba że kasa nie gra roli to możesz pójść do któregoś z prywatnych i tam robić generalkę. Porównując do innych specjalizacji nie jest trudno znaleźć dobrego dentystę.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeden implant to koszt 5-7k, i ok. pol roku bez zeba w tym miejscu w czasie kiedy implat sie zrasta z koscia, wiec jesli myslisz ze taniej bedzie wstawic 4 implanty niz wyleczyc 4 zeby to szybko sie wyleczysz... z tego blednego przekonania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak podejsc? idz gdzies, popros o przeglad i plan leczenia. Realizuj wg planu. tyle.

jak chcesz znac dobre miejscowki
@AnonimoweMirkoWyznania: Krakowska 26, Poliklinika. Tam robią wszystko, wszystko w jednym miejscu. Sporo na NFZ. Najlepiej umów się do stomatologa zachowawczego (lekarz, nie student) na początek - wtedy oceni zakres prac i powie co jest potrzebne, co można na NFZ a co płatnie ma lepszy sens.