Wpis z mikrobloga

@bocznica: no jak dla mnie to tylko ty bo tu się zesrałeś. Patronat daje dostęp do podcastów ale co możesz o tym wiedzieć biedo umysłowa, ale dalej kontynuuj swój " nie znam się, nie słyszałem, ale się wypowiem" xD bardzo się ktoś przejmie
  • Odpowiedz
@Atomus często tak musisz się tłumaczyć przed obcymi i samym sobą że placenie na takie radyjko to frajerstwo? Wypierasz to, rozumiem.
Och, podcasty. Są na pewno bardzo bardzo warrościowe xddd
  • Odpowiedz
@bocznica: no dla mnie dycha to jest jak piwo i za dostęp do audycji które lubię o dowolnej porze i audycji które ominąłem w ciągu tygodnia to nic. Dla ciebie widzę to jakaś duża inwestycja xD
  • Odpowiedz
@Atomus nie. Dla mnie to frajerstwo. No i jednoczesnie szacun dla tych radiowców że mają taką armię baranów do strzyżenia :) mam nadzieję że opłacasz też kanał ekipy i inne fajne takie xd
  • Odpowiedz
@bocznica: Frajerstwem dla mnie natomiast jest wcinanie się w to kto na co wydaje swoje pieniądze.
Ale skoro przyszedłeś tu wyłącznie srać to chociaż się podetrzyj.
  • Odpowiedz
@bocznica: nie wiem co robisz na tym tagu, najwyraźniej masz coś z głową chłopie. Mnie nie strzyga bo dostaje dużo w zamian ale prosty chłopek pożytku z podcastów nie będzie miał, stąd dla ciebie to nloieniadze w błoto dla innych świetnie wydana dyszka
  • Odpowiedz