Wpis z mikrobloga

@Justyna16: Anegdotycznie... ale mocno mi to świeci jak słyszę jego niedorzeczny bełkot.
Miałem na studiach takiego gapę w mieszkaniu. Nie reprezentował intelektualnie zbyt wiele ale mówił trochę właśnie tak jak gapa i jego rodzina była nieprawdopodobnie w niego wpatrzona. Urządzali rodzinne wycieczki i tak potrafili przyjechać nie tylko po 3-4 osoby ale w 9-10 osób. Pół rodziny się zjechało i przy tym ja przechodząc byłem molestowany zaczepkami typu "Kolega niech powie,
który jest większą karykaturą tego za kogo się uważa. Gapy "umiejętności" barmańskie to jest komedia na poziomie nierozgarniętych gimbusów a o kulinarnych wyczynach to jeśli wspominać to jako o kabaretowej kompromitacji.


@adik75: Mnie jeszcze zastanawia jak taki przedsiębiorca który miesięcznie sprzedaje jednego grilla i ze dwa zestawy akcesoriów jest w stanie opłacić czynsz, rachunki i utrzymać trzyosobową rodzinę (te duperele- szpatułki, łopatki, szaszłyki które pokazywał ostatnio kosztują na alledrogo 48zł, to
@adik75: ja się przekonałam co to za ignorant gdy na live powiedział że w "vademecum barmana" zdzisława nowickiego nie ma nic ciekawego.To podstawowy podręcznik dla barmanów którzy się uczą.Miałam lata temu okazję zrobić licencję barmańską za darmo i skorzystałam .Poznałam wielu ludzi ale takiej bzdury nikt nie powiedział. Książki Nowickeigo chodzą na allegro po 300 zł ale gapcio twierdzi że to nic wartościowego ale podróbka zegarka jak najbardziej fajna.
@rochto zaprosili bo #!$%@? na swoim filmie opowiedzial historie swojego braitlinga - dedykowany dla pilotow.
Ciekawe jak bardzo podrabiany byl ten jego braitling ;)
@RyugaHideki no mnie tez zastanawia skad on bierze pieniadze. Wg mnie kasa idzie w duzej mierze z PL bo wyplaca ja polska karta (chyba alior). Tak wiec albo z YT albo donejty...