Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 276
Jeśli serio jest szansa zatrudnić Pirlo, a wybierzemy polskiego dziada, albo jakiegoś Prandelliego, który od 10 lat jest wypalony, to będziemy przez dekady płakać jak za Podolskim, którego nie chcieliśmy. To byłaby świetna reklama dla polskiej piłki, Pirlo to wielka marka. Racja, że nie miał najlepszego sezonu w Juventusie, ale wykręcił średnią ponad 2 punkty na mecz, zdobył puchar i superpuchar Wloch. Największe sukcesy naszych poprzednich selekcjonerów to 5 miejsce w ekstralasie i średnia 1.54...w ekstrakurnaklasie XD Poza tym to nie była wyłącznie wina Pirlo, Allegriemu idzie teraz zdecydowanie gorzej. To młody trener, który chcę na pewno wiele udowodnić. Może być totalnym niewypałem, albo strzałem w 10, nie mamy wiele do stracenia XD Nuż może wypali, jak Szewczenko w Ukrainie.

Panie Boziu proszę daj mnie Pirlo #reprezentacja #pilkanozna
eleganckichlopak - Jeśli serio jest szansa zatrudnić Pirlo, a wybierzemy polskiego dz...

źródło: comment_1641310998NftVaHo5dvcEZhtLgrOoVi.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@eleganckichlopak Pirlo to jest po prostu ryzykowny pomysł. Przyzwoite wyniki z Juventusem mają zero przełożenia na naszą kadrę. Więc to po prostu znane nazwisko, z niedużym doświadczeniem w dobrym klubie (mówiąc o trenerce).
Zatrudnienie go to trochę oddanie kadry ślepemu losowi.
  • Odpowiedz