Wpis z mikrobloga

@odysjestem: Mam przyłącz internetu do domu. W skrzynce na ulicy jest światłowód. Do domu dojdzie przewód miedziany do puszki z telekom. Tylko teraz pytanie jaki to przewód i czy założą mi go tam gdzie chce czy tylko do tej skrzynki.
@zaloz_konto23: Widzisz ty jako stara Niemka może takie rzeczy ogarniasz. Ja po prostu pytam w miarę swoich możliwości co muszę ogarnąć i@jak wyglada przyłącz bo średnio określili w mailu który mi wysłali. Ty pewnie mieszkając w bloku w dużym mieście z „kannaken” zamawiasz anschluss i faktycznie przychodzi ekipa „kannaken” i montują. Śmierdzi mi #p0lka
@5kubany: ja po prostu nie wiem o co Ci chodzi, bo napisales to chaotycznie, mowiac delikatnie, a teraz zesrales sie na kolorowo i mnie obrazasz. Masz na ulicy swiatlowod, mowisz cos o przewodzie miedzianym, a telekom nie ma z tym wspolnego xD

Jest swiatlowod na ulicy? Super. Masz anschluss w domu? No to przyjdzie koles z telekomu, odblokuje port w rozdzielni i masz internet. Jesli nie jestes polaczony, to musisz najpierw