Wpis z mikrobloga

Tak jest, mamy jedyną w skali wieków okazję. Nie mieli tego nasi rodzice (no chyba że scam w latach '90 po transformacji i bycie przy korycie), nasi dziadkowie, ani inne pokolenia rozsiane po całym świecie.
Spędzając odpowiedni czas przed komputerem, edukując się o krypto, może to pozwolić nam - zwykłym szarym ludziom - zarobić pieniądze które zmienią nasze życie, poprzez spełnienie marzeń, zostawienie pracy której nie lubimy i się dusimy, by pomóc naszej rodzinie i przyjaciołom w trudnych chwilach. Inwestując naprawdę nie duże pieniądze, w skali naszego życia, zwroty mogą być ogromne. Nie mówię by każdy z nas miał jeździć lambo i walić luje koksu długie jak blat kuchenny, a pozwolić sobie na życie w spokoju, bez kredytów, pracy przez 12-15h dziennie, by zostać swoim własnym szefem i nie prosić się innych o dzień wolnego, by spędzić go z rodziną, dziećmi, bliskimi czy oddać się naszemu hobby.

DLATEGO, zamiast ślęczyć godzinami nad instagramem, oglądaniu kolejnego chłamu na netflix czy zbijaniu bąków w telewizji i internecie, spróbujcie chodź połowę tego czasu poświęcić na krypto edukacje, a zobaczycie jak wiele możecie osiągnąć w kilka miesięcy!

https://twitter.com/KyudoChandler/status/1478361144033226759

#kryptowaluty $BTC #motywacja
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kyudo ok nazwijmy to drastycznymi zawirowaniami cenowymi. Wielu twierdzi że to dopiero przedwstęp do tego co nas czeka. Dołóżmy do tego masowe bankructwa indywidualne i firm. No nie hiperinflacja ale sajgon fest. Czy zdaniem znawców krypto to będzie anty-inflacyjna przystań? Przyznasz że takiego stress testu to jeszcze krypto nie doświadczyło.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lO_ol jak rynek tradycyjny poleci to i krypto poleci. To jest wiadome. Bo wtedy kapitał ucieka z risk assets do safe heaven, czyli dolar i obligacje amerykańskie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kyudo: a to nie jest tak że spada kupujesz , rośnie to sprzedajesz? Co ja mam za secret wiedzę niby jeszcze posiadać?


O tutaj.
  • Odpowiedz
@kyudo: a co wy ze swaginsem tacy podnoeceni tym krypto?! wiecie na co mi to wygląda?! na j----e kibki na straganie, ty oferujesz kase bo wystarczy tylko zagrać a dobry duszek swagins przychodzi poklepać po plecach niezdecydowanego twoerdząc że on też zarobiony.
Sam jestem po pierwszym filmiku z podstaw crypto, w ciągu miesiąca sobie obejrzę całą serię i ogarnę podstawy, póki co mi te wszystkie giełdy wyglądają na wielką piramidę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@egonszef NGMI

Nawet mi Cię nie żal. Smutno mi gdy widzę ludzi nie dostrzegający okazji i nowości na świecie, żyjących w nieustannej historii dnia wczorajszego.
NIE MOGE TEGO DOTKNAC WIEC NIC NIE JEST TO WARTE xD
  • Odpowiedz
@RozowaWkolorachTeczy: to bez znaczenia jakiego youtubera odpalisz, każdy gada o tym samym i po obejrzenou kilkunastu filmików będziesz wiedział tyle co oni ale pczywiście nie będziesz wiedział tego czego oni o tym nie wiedzą
  • Odpowiedz
@kyudo:
Zgadzam sie, uważam że to wielka szansa dla nas.
Niestety uważam że świat krypto jest przeżarty przz influencerów i marketing. Ciężko o konkretną wiedzę, ciężko sie połapać w tym wszystkim jeżeli się w tym nie siedzi.
  • Odpowiedz