Wpis z mikrobloga

Tak jest, mamy jedyną w skali wieków okazję. Nie mieli tego nasi rodzice (no chyba że scam w latach '90 po transformacji i bycie przy korycie), nasi dziadkowie, ani inne pokolenia rozsiane po całym świecie.
Spędzając odpowiedni czas przed komputerem, edukując się o krypto, może to pozwolić nam - zwykłym szarym ludziom - zarobić pieniądze które zmienią nasze życie, poprzez spełnienie marzeń, zostawienie pracy której nie lubimy i się dusimy, by pomóc naszej rodzinie i przyjaciołom w trudnych chwilach. Inwestując naprawdę nie duże pieniądze, w skali naszego życia, zwroty mogą być ogromne. Nie mówię by każdy z nas miał jeździć lambo i walić luje koksu długie jak blat kuchenny, a pozwolić sobie na życie w spokoju, bez kredytów, pracy przez 12-15h dziennie, by zostać swoim własnym szefem i nie prosić się innych o dzień wolnego, by spędzić go z rodziną, dziećmi, bliskimi czy oddać się naszemu hobby.

DLATEGO, zamiast ślęczyć godzinami nad instagramem, oglądaniu kolejnego chłamu na netflix czy zbijaniu bąków w telewizji i internecie, spróbujcie chodź połowę tego czasu poświęcić na krypto edukacje, a zobaczycie jak wiele możecie osiągnąć w kilka miesięcy!

https://twitter.com/KyudoChandler/status/1478361144033226759

#kryptowaluty $BTC #motywacja
  • 46
@kyudo: Święte słowa. Namawiam każdego ale ludzie #!$%@? głupi w większości i nie wiedzą jaką szansę tracą; nawet jak im powiesz ile z tego wyciągnąłeś to słyszysz tylko jakieś idiotyczne komentarze.
@kyudo: Za kilka lat max mam nadzieję iść na emeryturę i to nie dlatego że jestem stary ;) co najlepsze moi znajomi mając mnie i moich kumpli, z którymi razem handlujemy na crypto mają praktycznie zerowy próg wejścia; już tylko wystarczy założyć głupiego metamaska i zarejestrować się na giełdzie i dać chociażby jakiś ochłap w $. Kumplowi musiałem obiecać że oddam mu hajs jak straci, nie stracił ale już później by
@piff_paff: Pytanie czy ogarniasz angielski, jeśli tak to mocno masz otwartą drogę.
- na twitter zacznij obserować ludzi których i ja obserwuję:
https://twitter.com/KyudoChandler

od jakiegoś czasu buduję tę bazę i jest bardzo wartościowa wg mnie

- youtube - pytanie też jaki masz poziom, wiadomo klasyki jak phil, jarzomb, ostapowicz, misiurek (najlepszy jest ale bardziej zaawansowana wiedza a nie czy rynek idzie w górę tylko), crypto banter spoko ma codzienne updaty, the
Nie mówię by każdy z nas miał jeździć lambo i walić luje koksu długie jak blat kuchenny, a pozwolić sobie na życie w spokoju, bez kredytów, pracy przez 12-15h dziennie, by zostać swoim własnym szefem i nie prosić się innych o dzień wolnego, by spędzić go z rodziną


@kyudo: To jak bez lambo, dziwek i koksu, to przecież wszystko to możesz mieć w normalnej pracy jako specjalista, wystarczy nie być prostym