Wpis z mikrobloga

Hej, pisałem ostatnio o najciekawszych filmach stycznia, ale powiedźcie na jaki film w 2022 roku czekacie najbardziej?

#filmy #film #trochekrytyczni #filmnawieczor #kino

Tu 10 filmów, które wydają mi się gorące.

THE BATMAN (4 marca)
Nowy Batman z Pattinsonem w roli głównej, Zoe Kravitz jako Kobieta Kot, na dodatek Colin Farrel jako Pingwin, Paul Dano jako Człowiek Zagadka i Jeffrey Wright jako Gordon.

The Northman (22 kwietnia)
Film od twórcy The VVITCH i The Lighthouse, trailer wygląda mocno. Alexander Skasgard, Nicole Kidman, Ethan Hawke czy nawet Bjork.

Doktor Strange w Multiwersum Obłędu (6 maja)
Dużo się ostatnio wydarzyło w Marvelu i namieszało nieco w multiwersum. Wraca Benedict, będzie też Elizabeth Olsen.

Lightyear (17 czerwca)
Animacja o gościu, na podstawie którego jest zabawka z Toy Story. Grubo, Kapitan Ameryka daje głos.

Thor: Love & Thunder (8 lipca)
Thor wraca, a reżyserem Taika Waititi. Na dodatek Christian Bale jako czarny charakter!

Mission Impossible 7 (30 września)
Tom Cruise wraca w nieco powtarzalnej, ale nadal bawiącej kultowej serii.

Spider-Man: Across the Spider-Verse (7 października)
Zwieńczenie trylogii MCU wyszło wybornie, ale druga część animowanej historii Milesa Moralesa zapowiada się nawet lepieJ!

Avatar 2 (16 grudnia)
Zobaczymy czy naprawdę to zobaczymy, ale Cameron naprawdę długo to szykuje.

Babylon (25 grudnia)
Dużo nie wiemy o tym filmie, ale Damien Chazelle (La La Land, Whiplash, First Man), Tobey Maguire i przede wszystkim Brad Pitt zachęcają.

poczytajcie więcej o filmach na moim insta filmowym ! insta trochękrytyczni...
Pobierz AlexWlo - Hej, pisałem ostatnio o najciekawszych filmach stycznia, ale powiedźcie na ...
źródło: comment_1641296323YC9RzrCpcYlcwMULdsRUCH.jpg
  • 5