Wpis z mikrobloga

Miałem brać S7, ale pokazałem żonie jako ciekawostkę, że są takie roboty z kamerą i się nastawiła na możliwość doglądania naszego zwierzaka i mieszkania podczas nieobecności. No i teraz muszę szukać wśród takich z kamerą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wstępnie wyselekcjonowałem:
- S6 MaxV
- Ecovacs Deebot T8 AIVI
O S6 można wszystko w necie znaleźć, o tym deebocie też trochę info jest i wiadomo o nim tyle, że nieźle sprząta, ale apka to porażka i doprowadza użytkowników do szału. Jest jeszcze coś z kamerą godnego polecenia? Budżet 2500 zł, jakby w tej cenie miał jeszcze stację do automatycznego opróżniania to byłoby super. Natomiast kamera to must have. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na mopowaniu mi nie zależy, pewnie nie będę tego używał. Tylko twarde podłogi, zwierzak sztuk 1, musi oblecieć 70 m2 na jednym ładowaniu.
#roborock #deebot #odkurzacz #agd
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Drmscape2: przemyśl to. Sprawdź testy i zobaczysz, że S7 jest zdecydowanie lepszym odkurzaczem niż S6MaxV.

Osobiście próbuje kupić odkurzacz do odkurzania i w tym budżecie bez zastanowienia bym brał S7. Do monitoringu i podglądania są inne urządzenia i moim zdaniem warto pomyśleć o czymś osobnym do tego celu.

Do tego rozważ kwestię ciągłego strumienia video z Twojego domu płynącego nie wiadomo jakimi drogami na chińskie serwery.
@Sephirionn: Niby gamechanger, ale jestem ciekaw co chcą zrobić, żeby po tym szorowaniu szmaty ona tam schła bo nie ma o tym słowa w zapowiedziach. Fajnie, że coś ją umyje czystą wodą, ale trochę bym się bał, że to wszystko będzie kisnąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UnderratedMoviesBot: Mimo że go nie będę kupować, to też jaram się faktem że roborock powraca do rozwiązania z kamerą. Po usunięciu jej w S7 bałem się, że już nigdy do niej nie powrócą, a tu miła niespodzianka. I Ci wszyscy ludzie, którzy boją się tej kamery, to niech lepiej wywalą telefony które noszą non-stop przy dupie, bo ona też może wysyłać info na chińskie serwery.
Póki co zostaje przy S5, jednak