Wpis z mikrobloga

  • 1586
#wykop
Jestem na tym portalu ponad 10 lat, ale takiego ścieku to dawno nie było. Mirko to Mirko tu zawsze był ściek, ale to co się na głównej dzieje to jakaś masakra. Masa pisowskich troli miesza się z szurami, którzy co chwila wynajdują kolejne brednie, które średnio rozsądny człowiek obali w 3 minuty. Siedzą dzień w dzień te same osoby i komentują cały dzień w tą samą stronę... Nasrać tylko tu zostało. Będą troli i debili zniszczyła ten portal.
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maver87: taki jest ich plan, PISAĆ PISAĆ PISAĆ PISAĆ PISAĆ PISAĆ - bez odpowiadania na zarzuty, pisac, kłamać, wrzucać zdjęcia z wczesniej przygotowanej puli, PISAĆ - przecież ten schemat widać już od 2 lat.

Dążą do takich momentów jak teraz, czyli rozłam i odejście użytkowników - ale to nie jest wina samych użytkowników, tylko braku narzędzi i chęci na poziomie administracji i moderacji, w moim osobistym mniemaniu to działają na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Evies1980: wyłącz wykop i szurskie grupki, to przestanie ci covid wyskakiwać z lodówki. Ja się zaszczepilem i normalnie żyję. A że w wiadomościach o tym mówią? K---a, dziennie na to umiera pół tysiąca osób, jak mają nie mówić? Tyle samo umarło na zawały i udary, które z resztą nie są zaraźliwe? No nie sądzę. Jak nie umiesz sobie ze złymi informacjami radzić to zatkaj uszy, a nie twórz jakąś narrację
  • Odpowiedz
naprawdę? Są kraje które mają po 90-100% i są już po? czy właśnie dostają kolejnego boostera, bo poprzedni nie działa jak powinien.


@Evies1980: Ok, a spróbuj może przeczytać cały komentarz?

Edit. Wiedzy na temat szczepionek też ci brakuje ale dalej co to ma wspólnego z tym co pisałem?
  • Odpowiedz
Nie było szans żeby covid nie został z nami na zawsze bo ludzie nie potrafią działać jednomyślnie, zawsze znajdą się szury co wywloką nowy wariant i wymuszą nową zmodyfikowaną lub nie dawkę szczepionki.

Dlatego teraz jesteśmy w tym nieskończonym stanie pandemii której ani nie można zignorować ani zakończyć.


@TomaszA2:

Ok, a spróbuj może przeczytać
  • Odpowiedz
@Maver87: Piszesz o jednej stornie, wiec albo nie jesteś tutaj 10 lat lub jesteś standardowym typowym wykopowym lewicowcem. W przeciwieństwie do ciebie ja widzę masę Pisowskich elitarnych oddziałów jak i elitę Lewicowych "armii" wspieranych przez moderacje. Jednymi i 2 gardzę, zresztą to był jeden z powodów dlaczego Fauzon usunął konto. Pozdrawiam przemyśl co piszesz i jaki jest tego odbiór, w przyszłości to nie będziesz się dziwił ze ludzie tak cię
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nuskool właśnie widzę po dodanych przez ciebie znaleziskach jaki z ciebie pisowiec, ale tak tak ja jestem lewakiem. Gdzie moje poglądy powiedziałbym że w żadnym wypadku nie są skrajnie lewicowe. Idź i głosuj na PiS... Tym bardziej, że PiS taki bardzo prawicowy gospodarczo, że głowa mała XD jesteś hipokryta
  • Odpowiedz
zresztą to był jeden z powodów dlaczego Fauzon usunął konto


@nuskool: czy Tobie chodzi o Fanzonuna? bo jak usuwał konto te chyba 11 lat temu to raczej nie było tak silnych i patologicznych bojówek lewaków i prawaków, więc kulą w płot. pamiętam to, to było trochę bardziej złożone więc nie wrzucajmy w wojenki wykopowe 2021 tak antycznych przykładów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy OP wymienił enumeratywnie
  • Odpowiedz