Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was miał taką sytuację, że nie był w stanie napisać pracy inżynierskiej w semestrze zimowym z różnych powodów (u mnie to dosyć poważne problemy z głową) i udało mu się obronić w późniejszych terminach? Jest jakaś opcja zeby to poprzesuwac czy po 3 latach #!$%@? i średniej powyzej 4,0 po prostu mnie #!$%@?ą ze studiów?
#agh #studbaza
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milkas98: jakbyś był kobietą i zaszedł w ciążę to byś nie mógł wziąć dziekanki? Dziwne, jak na PW miałem dziekankę to wzialem w styczniu na cały rok akademicki
  • Odpowiedz
@milkas98: kurna ale większość uczelni jest #!$%@? pod tym względem, u mnie to obronę możesz sobie zadeklarować kiedy chcesz między 5 (!!!) a 9 semestrem, więc sam określasz czas studiowania, do tego nawet jak zadeklarujesz obronę to w razie gdybyś się nie mógł obronić to tylko #!$%@? pracownię dyplomową, co kosztuje z 300 ziko tylko
  • Odpowiedz
@milkas98: broniłem inżynierki z typem, który miał poślizg o 5 lat. Najpierw nie zdążył z napisaniem pracy, a potem przez pracę zawodową ciągle z tym zwlekał, aż w końcu uderzył pięścią w stół i się obronił (òóˇ)
  • Odpowiedz