Wpis z mikrobloga

Chłop już dzwoni do różnych firm i się pyta czy by zatrudnili chłopa do jeżdżenia na busie po kraju. Auto mogę mieć szybciej niż pod koniec lutego. Jaram się fest ale z drugiej strony stresuje się. Ale jest git. Dzisiaj dzwoniłem do 9 firm z czego w 5 mi powiedzieli ze bez problemu by zatrudnili. I by jeszcze pokazali co i jak. Nie mogę się doczekać. To będzie tak jak Ets 2 w realu. A pamietam jak miałem komputer i grałem to byłem zadowolony. I zawsze się cieszyłem. Ulubiona muzyka i można jechać. A wtedy o szarej myszce nie będę myślał. BA! Może nawet same będą zagadywany. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrz jaki anon rozwozi towary wszędzie i jeździ dużym Busem nie to co oskarek i jakieś tam BMW 1.6 ( ͡º ͜ʖ͡º) #przegryw #oswiadczenie #busiarze #pracbaza #wygryw
M.....2 - Chłop już dzwoni do różnych firm i się pyta czy by zatrudnili chłopa do jeż...

źródło: comment_1641223180vSqPf5DmjLIP6w0ozDqV0x.jpg

Pobierz
  • 14
@Mietek_02: nie chce psuć humorku, ale praca na busiku po kraju to jest cięższy kawał chleba którzy wiąże się z wieloma rzeczami o których pewnie nie masz pojęcia ziomeczku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie ta branża jest pełna starych #!$%@?@li którzy bezlitośnie zajebią ci z 2,5t wmawiając że to jest normalne kiedy sam bus waży z 2t.. no ale polecam pojeżdzić busem po naszych ekspresówkach najlepiej, to