Wpis z mikrobloga

@pyroxar: zawsze hejt napędzają ludzie którzy myślą, że masz jeść tylko takie posiłki z proszku xD

a jak masz kasę i ciężko o jakaś alternatywę to według mnie lepsza opcja niż jakiś batonik, albo kebab.

Jeżeli chodzi o kolację i jedzenie w domu to łatwiej byłoby mi sobie samemu zrobić.
  • Odpowiedz
@pyroxar: całe dania dla mnie smaczniejsze, ale wychodzi drożej i ciężej to przygotować i zjeść np. w trasie. Najlepsza dla mnie jest curry korma i meksykańskie. Najczęściej piję huel black (proszek) czekolada albo słony karmel. Seria black ma więcej białka i jest bardziej aksamitna w teksturze. Przez tydzień - dwa możesz mieć wzdęcia xD zanim Twój układ trawienny przyzwyczai się do takiej ilości błonnika.
  • Odpowiedz
@gleorn: U mnie czekoladowy powodu odruch wymiotny, szanuję że Ci to smakuję xD
Gdyby nie fakt, że mam jeszcze truskawkową alternatywę, to bym to #!$%@?ł do kosza i więcej nie zamawiał a tak dam im jeszcze szansę, bo pomijając walory smakowe, #!$%@?ństwo potrafi nasycić. ;)
  • Odpowiedz
@gleorn: No jakoś mi nie leży ten smak, za to truskawa jest ok.

Chyba że dlatego nie leży bo piję to z samą wodą? Nie wiem, czytałem że nie którzy mleko/owoce łączą, ale jeszcze nie eksperymentowałem. :)
  • Odpowiedz