Wpis z mikrobloga

Jakby mi ktoś powiedział w 2000 roku że policja będzie pałowała ludzi za wyjście na ulicę (Holandia), za nie noszenie jakichś szmat na ryju które są siedliskiem zarazków będzie dostawało się mandat, bez wzięcia szprycy w fazie testów za którą nikt nie ponosi odpowiedzialności nie wejdę do restauracji czy muzeum, rządy będą zarzynały biznesy i gospodarki, drukowały pieniądze na niespotykaną dotąd skalę wywołując mega inflację, która z miesiąca na miesiąc okrada ludzi z pieniędzy a 60% z nich jeszcze będzie klaskało uszami domagając się dojechania tych, którym zostały jeszcze resztki rozsądku to zadzwoniłbym do psychiatryka. Nie zapominając po co ten cyrk dalej trwa - po to żeby ochronić ich przed katarem i kichaniem.
#koronawirus #covid19 #polska #swiat #bekazcovidian
szuwarek - Jakby mi ktoś powiedział w 2000 roku że policja będzie pałowała ludzi za w...

źródło: comment_16412170933viH2Ofh3nY5wgoKjyZiVv.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@szuwarek: M.in. z tych powodów od kiedy pamiętam identyfikowałem się jako lewicowiec. Lewica to zmiany, a zmiany są dobre. No i pomijając drobne wyjątki, za mojego życia była to prawda. Integracja europejska, walka z biedą, ograniczanie konfliktów zbrojnych. No ale przestało tak być. Ludzie za kilkadziesiąt lat postrzegać będą rok 2020 jako cezurę, rok który zmienił świat na gorszy
  • Odpowiedz
@majkkali: kiedy firma ubezpieczeniowa powie to samo kiedy przyjdzie do odszkodowań (czego ani Tobie ani Twoim bliskim nie życzę) też im to napisz, na pewno poczujesz się z tym lepiej. A teraz leć po boosterka przedłużającego Twój termin przydatności no i żeby Cię przypadkiem gardełko nie rozbolało. Recesja, bieda i uzależnienie społeczeństwa od łaski państwa jest tego warte.
https://twitter.com/piotr_dziuba/status/1477914151397826563
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Tak, jestem za. Ale jak na teraz to chyba najmniej istotne problemy jakie mamy do rozwiązania. Najważniejsza jest walka z zamordyzmem covidowym, co sprawia, że jestem zmuszony iść w jednym szeregu z konserwatystami takimi jak Braun i Korwin, a jak tak dalej pójdzie to i zagłosować na nich będę musiał
  • Odpowiedz