Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Musze zabrać się za inżynierkę ale nie potrafię tego zrobić.
Nie mogę sie skupić a to co zrobiłem wygląda beznadziejne a czasu coraz mniej

Zastanawiam się nad zapłaceniem aby za mnie ktoś zrobił ale nie wiem czy warto temu ufać złącza że tyle stron na google wyskakuje.

Ktoś kiedyś próbował gdzieś pisanie prac czy to tylko scam który nie przejdzie antyplagatu?

#studia #studbaza #inzynierka #magisterka #pracadyplomowa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d2ba130ed247000a92874d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 7
IskrzacySzejk: Mnie w ogóle dziwi że takie coś jest możliwe. Zapłacisz komuś kasę, napisze ci pracę, oddasz to promotorowi i wszystko ok... Jak ja pisałam swoją pracę to każdy rozdział po kolei, potem promotor to sprawdzał, musiałam poprawiać błędy, spotkania co tydzień. Dziwi mnie że ktoś wysyła temat pracy obcej osobie, tamta pisze gotową pracę, potem to się wysyła promotorowi i wszystko cacy, żadnych poprawek, zaliczone...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: a co w tym dziwnego.
Nie każdy ma do tego głowę albo czas.
Sam się nad tym zastanawiałem ale jakoś wyplułem 45 stron więc mi nie było to potrzebne ale problem doprowadzić to do porządku by to wyglądało i nie było błędów
@AnonimoweMirkoWyznania Przede wszystkim to nie przejmuj sie tą pracą. Promotor jest od tego, zeby ocenic czy jest beznadziejnie czy nie. Jeśli będzie to będą poprawki. Naturalny proces pisania.

Odpuściłabym sobie wykupywanie takiej uslugi. Szczególnie przy pracy inżynierskiej. Po prostu się ogarnij, odłóż stres i jakies natarczywe mysli na bok i to napisz.

Jak Ci nie siedzi temat to zmien. Ludzie pare miesiecy przed obrona potrafia tak zrobic.
SłodkiOrangutan: Napisz sam. Nawet jeśli teraz byś nie wpadł, to po kilku latach może sprawa wyjść na jaw i odbiorą ci dyplom (było tak parę lat temu, kiedy złapali całą siatkę pisarzy prac dyplomowych).

A co do samego pisania, to najtrudniej jest zacząć. Dlatego powinieneś najpierw pisać "na brudno", byle jak, byle tylko coś było. Łatwiej szlifować gówno, niż od razu idealnie napisać.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua