Wpis z mikrobloga

Jak to jest z fabułami Leona i Claire w remaku RE2? Czy to jest dokładnie ta sama historia? Grając Leonem w pierwszej scenie w sklepie, gdy przy wyjściu uratowała mnie Claire, pomyślałem sobie że fajnie będzie poznać tę opowieść z innej perspektywy. Tymczasem ukończyłem fabułę Leona, zacząłem Claire i jak na razie jest to ta sama gra - po prostu przy wyjściu ze sklepu ratuje mnie Leon. Tak będzie cały czas?
#residentevil #residentevil2 #ps4 #ps5
  • 8
@szad7: Zmiany są prawie żadne i scenariusze się wzajemnie wykluczają, walczysz z tymi samym bossami, odwiedzasz w większości te same lokacje, robisz te same zagadki, cutscenki się różnią, ale odpalają się w zasadzie w tych samych miejscach itp. Claire ma innego finałowego bossa i zamiast Ady spotyka Sherry i to w zasadzie tyle.

Jeśli odpalisz drugi scenariusz jako Claire (tzw. Claire B) to początek gry się trochę różni, Mr. X pojawia
@ladykagami: dzięki za wyczerpującą odpowiedź, a czy scenariusz B wiąże się z poziomem trudności hardcore, czy można go rozegrać również na standardowym poziomie?