Wpis z mikrobloga

@ak-47-kalasznikov: Policz ilość zabójstw ogółem. Przecież to logiczne że jak ubyło broni to jest mniej zabójstw z broni ale nie oznacza to że jest mniej zabójstw ogółem, narzędzie się zmieniło i ludzie dalej zabijają.
  • Odpowiedz
Jaszcze bardziej robakom zabrać broń?

Zgadzam się, jako naród nie dorośliśmy do tego, coś jak małpa której dasz pistolet, nic dobrego z tego nie będzie.


@Arc2: no dokładnie, demokracje też zabrać, niech rządzi naczelnik

  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UlicznyPoeta: widać, że z wiekiem człowiek wcale nie mądrzeje. Wcale nie musi. Tylko daje sobie włazić na łepetynę innej narracji.

Bo gdybyś choć głębiej pomyślał, i bardziej obiektywnie nad tym-to byś zauważył, że w amerykańskich gettach przemoc ogółem kumuluje się, i jest nadzwyczaj większa niż u białych i azjatów. POMIMO wksaźników posiadania broni-a czasem wręcz wbrew lokalnym restrykcyjnym regulacjom.

A co by u polszy nie mówić-to tutaj NIE MA takich
  • Odpowiedz
@janinapomidor: w Polsce nie ma szacunku do życia i nie sądzę że gdyby była powszechna broń to by się zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) zobacz ile ludzi ginie u nas na drogach, jak często zdarza się że ktoś komu zajeżdża pas i wysiada z auta etc. Polski temperament i brak wyobraźni ma się dobrze :) Człowiek nie mądrzeje bo nie musi, natomiast dopuszcza inne możliwości, bo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UlicznyPoeta: porównywanie przedmiotu, który używa się na co dzień, w niektórych miejscach wciąż pośród przestarzałej infrastruktury z czasów kiedy pojazdy były mniejsze, lżejsze i wolniejsze

z czymś, co przez większość czasu leży sobie spokojnie w miejscu przechowywania, jest prostsze w obsłudze niż karabiny czarnoprochowe używane przez powstańców-analfabetów

XD

Poza tym-gdybyś naprawdę chciał zlikwidować zgubne skutki zbiorowego negatywnego oddziaływania polskiego temperamentu i braku wyobraźni-w swej mądrości postulowałbyś poodbieranie wszystkim praw wyborczych,
  • Odpowiedz
@janinapomidor: no ta, przestarzała infrastruktura wszystkiem winna xD szyny były złe xD Jakbyś nie zauważyła, to w Polsce drogi są w miarę dobre, a żarty na ten temat śmieszą co najwyżej Januszy. Co sprawia że Polacy po przekroczeniu Odry stają się kulturalnymi kierowcami? Hmmm.
Nie wiem czy czułbym się bezpiecznie jakby naćpane sebki pod blokiem były wyposażone w glocki. Nie wiem czy czułbym się bezpiecznie mając dwóch sąsiadów alkoholików-psycholi, gdyby
  • Odpowiedz