Wpis z mikrobloga

@Kadet20:

"(...) ale ostatnimi dniami nie chcę, żeby mnie widział"

ale mam "bekę" jak sobie przypomnę laski z którymi byłem w związku, wszystko pięknie ładnie elegancko i NAGLE nie odbierają tele, nie odpisują na smsy, unikają spotkania albo je odwołują w ostatnim momencie xD taka akcja trwa parę dni (moja rekordzistka unikała mnie prawie miesiąc), a później nagle wszystko wraca do normy a jako rekompensatę jest dobry seks i miła atmosfera
kobieta zdradziła i czuje się jeszcze poszkodowana i płacze lol


@tangerynke:

I jeszcze ta standardowa obrona: bo byłam sama i zagubiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nabuhodozur:

Kto podejmuje ryzyko puszczenia partnera samotnie w tak nowe, stresujące środowisko do całkiem obcych ludzi na dłuższy czas ten zbiera tego owoce. Ludzie przy tak drastycznej zmianie otoczenia reagują bardzo różnie. Więc jak komuś zależy na "miłości" to po co
zupełnie wypacza idęe bycia dorosłym, o usprawiedliwianiu zdrady już nawet nie wspomne


@Nabuhodozur: nie, wypacza bardziej ideę związku czyli życia i budowania tego życia razem - jeśli to taki związek, że mogą się tak o rozstać to nie dziwne, że potem kończy się na zdradzie, bo ja uważam, że gdyby traktować ten związek poważnie do tego by nie doszło, bo ani tu nie chodzi o budowanie kariery, ani o grubą kasę.