Wpis z mikrobloga

Siemka, jak pewnie dobrze wiecie walka Wujka zbliża się wielkimi krokami. Mnóstwo spekulacji o przeciwnikach, jakiś xayoo, wardenga, konopsky, na lajwie sylwka mówili że mógłby być to nawet Gimper XD Dosyć ciekawym pomysłem (i równie mało popularnym) wydaję mi się walka z Unboxallem. Żaden z chłopaków nie był jeszcze w oktagonie, warunki fizyczne również wydają się być podobne. No i wisienka na torcie każdej walki, może nie konflikt ale, mała spina między nimi po występie Sergiusza w RealCastcie, gdzie Unboxall najpierw wykazuje zrozumienie o zachowaniu Nitra następnie w innym wywiadzie jest mówione wszystko na odwrót. Ponadto Paweł już prowadził rozmowy z FAME odnośnie walki z Wardenga. Moim zdaniem fajna walka, sensowna i z jakimś podłożem. Czy waszym zdaniem taki pojedynek ma racje bytu? A może macie jakiś innych ciekawych kandydatów dla Serka? Taki luźny rzut oka na sprawę, więc bez spinki chłopacy, i Pozdrawiam Wujka bo na sowim tagu to czytasz :P
#nitrozyniak #thenitrozyniak #nitro #famemma #famemma13 #youtube #unboxall
  • 8
@KubiToZiomal32: Problem w tym że dużo fejkó sieje sam Nitro xDD Nie wiadomo w co wierzyć a w co nie. Najpierw mówiłże 70kg i koniec, teraz że 77. Do tego jak mówił nazwe rywala na filmiku z cenzurą Szpaka to zanim padła centura powiedział ''IZ''. Izak? Nie chce mi się wierzyć xD Z Unboxalem by było spoko nawet tylko stypa.

Taka ciekawostka: Jeśli faktycznie walka jest w 77 to beka z
@Mati4265 farmazon bo według ciebie wszystko co mówi na live powinno być prawdziwe i tyle? Ktoś kto ogląda go dłużej wie że to co mówi może raz na pięć trzeba brać na poważnie, a reszta to żarty i robienie beki z debili którzy w to wierzą
@Mati4265 jakieś argumenty? Czy po prostu debil bo go nie lubisz? Tylko proszę nie wyjeżdżaj z tym że przeklina na live, temat jego ,,farmazonów" też już wyjaśniliśmy więc co dalej?