Wpis z mikrobloga

Ale panowie ten quest "nie przejdą" to jest jakieś nieporozumienie. Jakie świetne opcje są:

A) Jak zabronię temu niekompetentnemu idiocie Grizowi atakować cieniostwora który z resztą nie stwarza zagrożenia, to w chwili w której odpalam ognisko ten kretyn idzie w las i wiadomo jak się to kończy. Quest stoi w miejscu bo jestem za cienki bolek aby pokonać cieniostwora i zbadać truchło idioty.

B) Jak pójdę z nim zaatakować cieniostwora to czego bym nie zrobił (jakieś spowolnienia i inne zamrożenia) to Griz i tak pada na trzy hity, a taki cwaniak.

C) Cieniostwór w ogóle się nie spawnuje przed dialogiem z Grizem więc nie mogę samemu tam iść i się z nim pobawić kuszą czy w inny sposób. Z resztą, Griz poucza mnie że "chłopcze i idziemy w złą stronę" jak chcę zboczyć ze ścieżki.

Czemu jestem zmuszany do walki z przeciwnikiem z którym nie mam szans i czemu mam odpowiadać za tego idiotę Griza który nie słucha się prostych poleceń. Aha, i pozostali dwaj najemnicy są oczywiście nieśmiertelni. Czytałem porady, zwoju zmniejszenia potwora we wiosce nie mogę kupić. Jeśli to jedyne wyjście to wczytam wcześniejszy save i kupię tylko powiedzcie gdzie.

#kronikimyrtany
  • 6
@ministertornister podlatujesz do cieniostwora, walisz go w łeb dwa razy żeby zaczął atakować ciebie, wycofujesz się aż Friz go walnie dwa razy, cieniostwór zwróci uwagę na niego i tak przez chwilę i alles fertig. W którym rozdziale jest ten quest, jaki masz poziom i build?
A) Jak zabronię temu niekompetentnemu idiocie Grizowi atakować cieniostwora który z resztą nie stwarza zagrożenia, to w chwili w której odpalam ognisko ten kretyn idzie w las i wiadomo jak się to kończy. Quest stoi w miejscu bo jestem za cienki bolek aby pokonać cieniostwora i zbadać truchło idioty.


@ministertornister: ja np 2 rozdziały przeczekałem zanim wróciłem i tak sobie stał na ścieżce, tuż przed cieniostworem, a wtedy to lepsza zbrojka
@Gryphin27: @genocidegeneral: @Usmiech_Niebios: spoko, ale Griz pada po 3 strzałach czego bym nie robił. Ponadto w walkę często wtrąca się cała leśna fauna jak sobie tak biegamy. A jak udało mi się doprowadzić do sytuacji że Griza uwagę przykuły wilki przy drodze i sobie na spokojnie poleciałem do cieniostwora, i nawet mi jakoś szło, to się okazało że te wilki go zagryzły :D Nie wiem może wciągnę go w