Wpis z mikrobloga

I jak tam akcjonariusze Weszło ?
Zarobiliście już na akcjach ?
Stano złożył wam życzenia na święta ? A może zostaliście już scoutami albo kto wie,dyrektorami ?
Nie zapomnijcie zadzwonić do HP i zapytać czy was słychać a także powiedzieć że chłopaki robią dobrą robotę
#weszlo #kanalsportowy #kanalbekowy
  • 21
  • Odpowiedz
@wellwellwell: nie mam akcji ponieważ nie jestem idiotą inwestującym swoje pieniądze w coś co nie przyniesie żadnych zysków,nawet jeśli Weszło kiedykolwiek wyemituje akcje np. na NC to hype będzie na nie chwilowy a potem tylko w dół.
  • Odpowiedz
  • 15
@Pietrek96 pewnie nikt nie płacze bo każdy wiedział, że na tych akacjach nie zarobią złotówki. Masz ból dupy o to, że inni się bawią XD
  • Odpowiedz
@Kaker: wychodzę z założenia że jeżeli wydajesz swoje oszczędności na akcje na których nie chcesz zarobić to nie powinieneś mieć żadnych oszczędności xD
  • Odpowiedz
@Pietrek96:
1. A bardzo dobrze, dzięki, czekam na szaliczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Nie wiem, a powinienem? Zdradzę Ci sekret, tylko nie mów nikomu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadna osoba która stała się akcjonariuszem nie myśli o tym czy zarobi, ile zarobi, czy już zarobiła itd. Jeśli się nad tym zastanawia, to najprawdopodobniej nigdy nie powinna kupować akcji jakiejkolwiek spółki dla samego sensu kupowania akcji i próby "zarobku", a już na pewno nie akcji z emisji drogą crowdfundingową. Wydaje mi sie, że jedyne osoby co się nad tym zastanawiają to ci co nie kupili.
3. Nie wiem xD Daniel Ciechanski złożył xD
4. Kto miał zostać skautem to najprawdopodobniej już nim został, zarząd i dyrektora będziemy powoływać wkrótce, jeśli dobrze zrozumiałem pytanie.
5. Nie czuję potrzeby żeby dzwonić do któregokolwiek studia i czekać w kolejce żeby móc zadać jakieś mało istotne pytanie - o wiele lepiej się bawię słuchając innych łosi co dzwonią
  • Odpowiedz
@Blinddy: Gimby nie potrafią zrozumieć, że to nie jest inwestycja tylko zabawa.
To są poważni inwestorzy, jak słyszą, że kupiłeś akcje ze świadomością, że to jest usługa/abonament na footbal managera na żywo, to im się to w głowie nie mieści.
Myślę, że ich niedowierzanie bierze się stąd, że cały kapitał jakim obracają, to równowartość 1 akcji u stanowskiego xD
  • Odpowiedz
@Pietrek96: Somsiad nosacz w pełnej okazałości xD. Wyobraź sobie, że 90% ludzi, którzy się w to zaangażowali traktują to jak zabawę. Jak wyjście do kina, kupienie gry czy książki. Mieści Ci się to w głowie?
  • Odpowiedz