Wpis z mikrobloga

Ehh gierka fajna ale prawdziwy dziki zachód to to nie jest. Brakuje mi tu opcji pójścia do burdelu, jakiś romansów, cycków.

Z tego co patrzyłem są jakieś nude mody gdzie zmieniają modele na nagie ale to imo słabe jest, bo pamietam w #fallout były zajebiste mody gdzie można było każdego npca rozebrać czy namówić na bara bara. Można było nawet otworzyć własny burdel z npcow i był za to achievement haha

Chyba każdy moder boi się pozwów od rockstar a stronki z modami też się boją dodawać takie rzeczy. Co ta poprawność polityczna i korporacje zrobiły z naszymi grami...

#rdr2 #gry #ps5 #ps4 #pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • 15
@Adiog Brak burdelu też mnie zaskoczył. Gra robi z gracza debila. Niby imersja dziki zachód trup się ściele gęsto a do burdelu nie możesz iść.
To tak jak w valhali nie możesz zabić cywila, jesteś wikingiem pladrujacym kościoły ale cywili nie zabijaj. Irytuje mnie to.
  • Odpowiedz
@Adiog na pewno wciąż są takie mody tylko ze ich nie znajdzie sie na pierwszych lepszych stronach ala nexus. Jak zobaczyłem co modderzy oferują dla np. takiego the sims 4 to zastanawiałem się czemu nikt z EA tego nie ściga.
  • Odpowiedz