Wpis z mikrobloga

Mirki pytanko, co byście polecili z tych czterech gier :
Death Stranding (boje się trochę, że będzie nudne ale widziałem tylko gameplay na yt)
Horizon Zero Dawn (mam na ps4 pro zwykłą bo dawali za darmo ale nie odpaliłem, za 45zł jest edycja kompletna na epicu)
Red Dead Redemption 2 (ograłem na ps4 pro i 75 calach ale ciekaw jestem jakby to wyglądało na 29 ultrawide z rtx3070)
Cyberpunkt (to samo co z RDR2)

A może coś innego co warto by było ograć? Nie musi być nowość ale coś z fajną fabułą

#pcmasterrace #gry
  • 19
@Trique: jak z fajną fabułą to tylko Cymberpunk z tego towarzystwa, chcesz fajnego i szybkiego gameplayu, to Horizon. RDR2 wymaga masy czasu, jest powolna i tylko zagryzienie zębów pozwoliło mi przebrnąć przez pierwsze 5-10 godzin po których się dopiero wkręciłem w granie
@MarianKolasa:

Nie nie, będę ogrywał na PC z i5 11400f, rtx 3070, 16gb ram i 29 ultrawide hdr monitorem

Cyberpunka ograłem na premierę na ps4 pro i gra fajna ale wtedy była w fatalnym stanie. Jednak za 60zł zastanawiam się czy się nie skusić bo spróbować na rtx3070 bo może już dość fajnie będzie śmigać.

Ps4 pro kupiłem wraz z premierą RDR2 a działało i wyglądało fajnie, więc to mnie w
Horizon Zero Dawn

Wymiata, fabułą i świat gry są fajne.

Cyberpunkt

Przeszedłem 5x także fajna gra

Death Stranding

Sporo tutaj przerywników filmowych nawet więcej niż samej gry, brak openworld (a mogłoby być fajnie w szukaniu przesyłek i dostarczaniu ich) ale mimo to gra wciąga fabułą

@Trique:
@Trique: supcio :) podpowiem Ci od razu jedną rzecz, którą wtopiłem podczas pierwszego grania - okazuje się, że kwestia zwolnienia czasu podczas podskoku jest bardzo fajna, a jak pierwszy raz grałem to aktywowałem ją dopiero po połowie gry xD