Wpis z mikrobloga

@affairz: chciałem edytować komentarz, nie zdążyłem, a chciałem dodać że tych karteczek w skrzynce to pewnie w tym roku już będzie zdecydowanie mniej, chociaż kto wie. A taki list z banku wzbudza zdecydowanie intensywniejsze emocje (wiem bo sam to kiedyś przerabiałem do tego w obcej walucie). Zresztą będzie w tym roku dużo listów wzbudzających emocje np. informacja o stanie rozliczeń za centralne ogrzewanie i ciepłą wodę. Trzymajcie się bo to będzie
Dobra bo widzę że ja za cienki w uszach jestem bo części z tych panów którzy już są na belce i tych co proponujecie to w ogóle nie kojarzę (sorry mam jeszcze inne zainteresowania a trzeba znaleźć jeszcze czas na zarabianie na życie). Wobec tego czy mógłbym was prosić o wypisanie tutaj wszystkich łebków którzy wg. was powinni się znaleźć na belce albo ogólnie są zasłużeni dla tagu #nieruchomosci?
@affairz: Wersja druga najlepsza. Nie wiem na ile Piesto jest popularny, ale widziałem kilka ich nagrań i to patetyczne 'Państwo Piesto' wraz z jego żoną itp wg mnie zasługuje tutaj na swoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)