Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytanie do mirków, którzy byli prawikami / nigdy nie byli w związku aż do wieku mniej więcej czarodziejskiego: jak tego dokonaliście? Albo przede wszystkim: czy różowej to nie przeszkadzało, że wy wcześniej nigdy nic ten tego? Jaką taktykę przyjęliście: od razu postawiliście na szczerość licząc, że różowa nie zasadzi wam kopa w dupala, kłamaliście i do tej pory kłamiecie o przeszłości czy jak? Mówią, że nadzieja matką głupich, ale ja mam wciąż nadzieję i chcę się zastanowić jaką taktykę przyjąć w razie czego.
#zwiazki #seks #przegryw #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d199480ed247000a9272ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie gadaj szczerze, bo nic ci to nie da a jedynie możesz stracić. Moja ex dawno temu gadała, że facet powinien zaruchać do 23 a później już jest przegrany, jak po mnie wskoczyła na karuzele #!$%@?ów to podejrzewam, że ten wiek mógł sie jeszcze obniżyć. Tak jak ja nie pytam lasek ile bolców miały tak lepiej nie gadać, że wbijasz czarodzieja.
Srednio mi sie chce wierzyc w dziewczyne entuzjastycznie reagujacego na pare lat incelizmu/prawictwo partnera.


@Makak87: entuzjastycznie raczej nie. Człowiek się prędzej zastanawia czy z tą osobą jest coś nie tak, ze nie była w stanie wejść w związk.

Najlepszym wyjściem jest to co mówi pierwsza osoba czyli, że się randkowało i poznawało różne dziewczyny ale żadna nie była na tyle inteesująca by wejść w poważny związek.