Wpis z mikrobloga

@brakloginuf większość uzna, że polityk debil, bo nie umie, a w politykowaniu nie powinno się umieć, tylko powinno się znaleźć człowieka, który będzie umiał

to chyba problem u naszych polityków i ich wyborców, że każdy ma być ekspertem od wszystkiego, przychodzi minister zdrowia na wywiad i go pytają o geopolitykę
  • Odpowiedz
a w politykowaniu nie powinno się umieć, tylko powinno się znaleźć człowieka, który będzie umiał


@smierdakow: ale to tak samo jak w byciu szefem, ma sie umiec zalatwic wszystko, a nie umiec wszystko. Reszte zrobia ludzie.

Tu na zdjeciu widac ze #!$%@? a nie lider jest, bo lider by powiedzial: dajcie mi czlowieka co wie jak to zrobic, bo ja nigdy tego nie robilem, niech mi pokaze. Zamiast blaznowac.

A
  • Odpowiedz
@brakloginuf: aby być politykiem to trzeba umieć takie czynności?


@przegro_pisarz: mysle ze tak, bo to czynnosc z kategorii podstawowej zaradnosci zyciowej. Jak ktos nie umie podstawowych spraw dobrze zalatwic, to prawdziwym fachura nie bedzie w zadnym temacie, bo bycie fachura wymaga tych cech charakteru ktore pozwalaja podstawowe czynnosci zyciowe wykonywac z palcem w pupie. Bycie specjalista to czesto wiele kompetencji miekkich, poza samymi kompetencjami kierunkowymi.
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: i dlatego jest jak jest. Sam moglem byc "specjalista rzadowym", ale zeby nim byc musialbym dostarczyc 8 tomow dokumentacji wraz z rozmiarem buta i penisa, zeby zarabiac brutto kilka razy mniej niz teraz netto ( ͡° ͜ʖ ͡°) a takto to nawet cv wysylac nie musze.
  • Odpowiedz