Wpis z mikrobloga

czemu na reddicie dużo ludzi jest aż tak za wprowadzaniem segregacji sanitarnej przez #koronawirus ? W sensie to już drugi rok tego cyrku i jak widać większość tych obostrzeń nie ma większego sensu jak np. zamykanie lasów, maski na japie itp. XD albo zakaz jedzenia w kinie. Szczepionki działają jak działają czyli średnio ale zawsze szczególnie widać to po osobach starszych lub w grupach ryzyka, lecz czy jest sens wprowadzania obowiązku szczepienia wszystkich? Gdzie na dobrą sprawę chyba dalej koncerny nie odpowiadają za NOPy przynajmniej u nas. Nie rozumiem skąd taka chęć segregacji i ograniczania podstawowych praw innej grupie ludzi z jakiegoś powodu. No i sens szczepień ludzi młodych bez żadnych chorób, a co dopiero dzieci to też takie trochę overkill według mnie XD

inb4 szur, koronasceptyk

wirus istnieje i jest problemem ale tak na dobrą sprawę większość "covidian" zapomina o innych chorobach, problemach psychicznych wywołanych zamknięciem, stanem gospodarki bądź też faktem, że młodzi ludzie dosyć mocniej cierpią przez te rzeczy w porównaniu do osób starszych (ale tu się mogę mylić) itp. jakby wszystko inne znikło tylko ten jeden konkretny wirus zabija nas wszystkich

zapraszam do dyskusji bez wyzwisk bo powiem pani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#reddit #medycyna
Pobierz Damianproszecie - czemu na reddicie dużo ludzi jest aż tak za wprowadzaniem segregacj...
źródło: comment_1641081501RVRwy05gg6nKF6ubVKbVYZ.jpg
  • 5
@Damian_prosze_cie: a zapomniałem dodać o funkcjonujących ograniczeniach w krajach z dużym wyszczepieniem, gdzie też nie wrócili do normalności mimo funkcjonujących covid pass'ów itp.

a i jeszcze nazywanie każdego kto jest przeciwko ograniczania wolności innych osób antyszczepem bądź szurem nawet jak ta osoba jest zaszczepiona lub ozdrowieńcem to też dla mnie abstrakcja jak społeczeństwo się rozwarstwiło

no i uprzedzę kogoś, tu nie chodzi o wirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°