Wpis z mikrobloga

@Czikolachowski: morda i wzrost jest tak samo ważny. Wiadomo, że karzeł poniżej 180 nie nadaje się na buhaja rozplodowego bez wzgledu na to jaką piękna ma mordę. Tak samo wzrostak z mordą jak niewypał też się nie nada.
@Czikolachowski: Morda jest najważniejsza, ale skrajnie niski wzrost czy #!$%@? frame kasuje jej znaczenie

Morda może uratować 175 cm oskarka przed incelstwem ale 165 cm prettyboy będzie zawsze shortcelem pukającym brzydkie otyłe marlenki z bąbelkiem darem bożym od czada, przy odpowiedniej dynaminie brzydkie bez bąbelka lub brzydkie nie otyłe

Podsumowując: jedna dowolna z cech (morda, frame, wzrost) skrajnie niekorzystna kasuje resztę
@Czikolachowski: @ciasny
Robiłem test na Tinderze - przystojny typ ze wzrostem 170cm w opisie kontra obrzydliwy ja ze 189cm w opisie (przez 24h) - oczywiście wzrost był napisany już na początku, żeby był widoczny bez sprawdzania całego profilu.
Efekt był taki, że ja zbytnio wiele lajków i par nie miałem (bodajże 2 lajki xD), a manlet trochę ich nałapał i bodajże 2 napisały do niego pierwsze.
Wolę sam coś sprawdzić i