Wpis z mikrobloga

Śni mi się chłopak, który był moją pierwszą miłością.
Wiele lat po rozstaniu (18 lat temu) kochałam go i będąc w innych związkach z tyłu głowy miałam poczucie straty relacji z nim.

Potem pracowałam nad głęboką akceptacją i uszanowaniem naszych niesplecionych losów. Udało mi się osiągnąć spokój i akceptację. Udało mi się rozpocząć nowe życie z czystą kartą. Nie wspominam go od kilku lat. Nie mam momentów gdy myśle o nim. Udało mi sie uszanować mój i jego odrębny los.

Aktualnie jestem w bardzo szczęśliwym związku, w sierpniu ślub. Mam mężczyznę 10/10 pod każdym względem.

Natomiast Sebastian zaczął mi się śnić, mimo że w żaden sposób nie myśle o nim, nie mam kontaktu z nim, z jego bliskimi, nie wiem gdzie mieszka, gdzie pracuje, nie obserwuje go nigdzie, nie mamy siebie w znajomych, nie wiem jak aktualnie wygląda, nie widziałam go ok 10 lat.

Przychodzi do mnie we śnie i ocenia moje wybory życiowe. Jest zdziwiony, że jestem kobietą na poziomie.

I mam PYTANIE:
Czy możliwe jest to, że przez sam fakt, że 18 lat temu było między nami nasze pierwsze, dziewicze, prawdziwe uczucie, to teraz łączy nas energetyka dzięki której przywołujemy siebie strumieniem świadomości?
Hellinger twierdził, że tak działa energetyka miłości. Osoby kochające prawdziwie są ze sobą połączone na zawsze.

Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć te sny. Są tak silne jakby mojemu bliźniakowi coś się działo. Ja mam ułożone życie, on ma dzieci i żonę od lat.

Nie chce takich snów. Podchodzę do tego uczucia na zimno.
#milosc
  • 16
@Agnsad: najlepiej na żywo, żeby nie było czasu na zastanowienie. Im szybsza odpowiedź, tym trafniejsza... diagnoza.
Np: kim jest były?
- Przeszłością, połówką, porażką, marzeniem, pomyłką.
Co robi w tych snach?
- Ocenia mnie, daje lekcje, wprawia w zaklopotanie, mobilizuje, sprawia przykrość.
Jak reagujesz na to?
- jest mi smutno, staram się być lepsza, waham się, uciekam od tego
W jakich momentach się zjawia?
Gdy jest mi źle, gdy odnoszę sukcesy,
@dare4more:
Jest on zapewne jedynie obrazem znanym mózgowi do pokazania mi czegoś:

Porażką
Sprawia przykrość
Staram się być lepsza i wybudzam się
W najmniej spodziewanych

Wniosek:
Uciekam od problemu/ wypieram problem
jakich pytań np?


@Agnsad: czekaj, chcesz powiedzieć że jesteś dorosłą osobą która w sierpniu bierze ślub, ale dopytujesz wykopkowych astrologów których trzyma po sylwestrze o wyjaśnienie ci energetyki miłości na podstawie snów? Jezu Chryste xD