Wpis z mikrobloga

a tego nie robią?


A spodziewasz się tego po tygodniku rzecznika rządu realizującego w ramach zbrodniczego systemu interes moskiewskiego imperium? Obracającego w kpinę morderstwa opozycjonistów, prawdziwych ludzi, takich jak ty i ja? Synów, mężów, ojców? Bez chwili refleksji nad tym co myślą i czują ich bezsilne w konfrontacji z machiną totalitarnego reżimu, rodziny? Cytowanie tego sk×rwysyna to brak rigczu, choćby ze względu na te korzenie.

@Hrjk:
  • Odpowiedz
  • 2
@#!$%@? ale to trzeba mieć smutne życie by śledzić wysrywy tygodnika NIE, czy innej Wyborczej, zwłaszcza teraz gdy widać że przeszkadza im nawet to że nie siedzą zastraszeni w domach


Nie w połowie tak smutne jak ktoś kto musi to skomentować na wykopie. ;)
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: Urban nikogo nie zamordował, a #!$%@? pisowcy i ich debilbi poplecznicy zabili tysiące ludzi swoją polityką. To co zrobili z ochroną zdrowia i przeznaczaniem kasy dla rydzyków, bąkiewiczow, kurskich, karnowskich zamiast na leczenie będzie wspominane przez lata.
  • Odpowiedz
  • 1
@kryptonim_putas brakuje mi w tej wypowiedzi tylko "Szechter przeproś za brata". Dawno nie czytałem takiego nagromadzenia prawicowych hasełek propagandowych. Ale mnie nie kupują tanie slogany grające na emocjach.

Urban był rzecznikiem rzadu. Nikogo nie zabił, nie wydawał żadnych rozkazów.

Ale po tym komentarzu sądzę że mam do czynienia z wyborcą PiSu lub Konfederacji.

Więc co do PiS - Kryże, Piotrowicz, Kujda. Nie faceci od przekazu telewizyjnego, tylko prokuratorzy skazujący opozycjonistów i agent
  • Odpowiedz