Wpis z mikrobloga

NA #onet dziś wielki ból, że sylwester z #tvpis jak zwykle udany.

Bardzo boli sojową postępową pseudo elitę, że kilka milionów Polaków ma w gdzieś ich teksty na temat Zakopanego i Kurskiego. Tak bardzo dziś żyłki pękają, że już 3 teksty na głównej, aby tylko przekaz poszedł negatywny xD

Polacy powinni przecież oglądać #tvn a najlepiej sylwester z tvn, który nie poruszyłby nawet trupa w kostnicy, a przed sylwestrem powinni posłuchać wieczoru z #onet.

Jesteście tak odklejeni od rzeczywistości, tak pozbawieni wyczucia co zwykłego Polaka interesuje, że nigdy nie wygracie wyborów. Nie wygracie bo jesteście zamknięci swoich warszafskich enklawach i nie macie pojęcia, co się dzieje za waszymi szklanymi domami. Nigdy nie będziecie nadawać ton opinii publicznej, bo nigdy nie byliście wśród zwykłych ludzi i nie znacie, czym jest prawdziwe życie.

#4konserwy #pseudoelita
  • 7
@Wurzel: nie mam nic przeciwko takim sylwestrowym festiwalom. Nie wyobrażam sobie innego repertuaru na tego typu imprezach chociaż fanem wielkim nie jestem (jak RMF "molestowalo" Derulem cały czas to już zmieniałem stacje radiowa za kazdym razem gdy słyszałem ten skrzek) to rozumiem, że spora część naszych rodaków lubuje się w disco polo czy pop/dance. Natomiast nie rozumiem tego kwiku libkow i z góry nastawionych na "nie" artykułów na tych poratalach. Dziennikarze
@KaizenMan: A ja wiele mogę takim zarzucić. Ci sami artyści, ten sam repertuar. Daliby coś co nie jest słodką papką, a tak to dają gówno.
Polska muzyka to już nie to samo co w latach osiemdziesiątych. Przy tych Sylwestrach po prostu się nie da bawić.