Wpis z mikrobloga

Mój pamiętniczku, w 2022 postanawiam pracować nad:

- Zmianą firmy po 5 latach, na taką w której nie doświadczę już tak toksycznych sytuacji jak w obecnej, poczuję stabilność zatrudnienia, będę pracował nad rzeczami które faktycznie lubię robić i wchodząc z czystą kartą pokażę się ludziom z lepszej strony i poznam fajnych znajomych

- Sylwetką chociaż w 1% tak dobrą jak Zyzza, przez utrzymanie systematycznych treningów, nie lecenie w #!$%@? z dietą (przez lepsze planowanie posiłków i gotowanie w domu) i wykorzystanie potencjału lecącej bomby #sterydy

- Relacjami z kobietami, od skupienia się póki co na teorii #podryw do przełamania swoich blokad w głowie, nabrania większych jaj i poznawanie dziewczyn czy to na mieście, czy to w codziennych sytuacjach czy to nawet na ulicy jeśli mi się spodoba

- Relacjami z ludźmi, zaczynając od bycia bardziej otwartym, trzymania dobrych relacji z rodziną, wychodzenia z domu, do poznawania nowych znajomych w nowych dla mnie okolicznościach i rozbudowywaniu swojego kręgu

- Nauką angielskiego, od podziałania parę miesięcy na własną rękę, by poukładać sobie w głowie słownictwo z którym najczęściej się spotykam i gramatykę do przepracowania z kimś swoich problemów ze swobodnym mówienim i rozumieniem ze słuchu

- Nauką #frontend bo mimo tylu lat w branży wciąż przez natłok nowych technologii nie czuję się swobodnie w tym co robię

Z trochę mniej ważnych rzeczy, muszę m.in. wysłać psa na szkolenie i przepracować z nim pewne problemy, zadbać o siebie, o ogólną atrakcyjność i wizerunek.

Życzyłbym sobie również, aby w końcu udało zmienić mi się auto (na takie, które sprawi mi banana na twarzy i uwolni od awarii i frustracji) oraz żeby #bitcoin kiedyś tam jednak odbił.

Wydaje się tego sporo, ale moja osobista lista jest o wiele bardziej szczegółowa. Nie obudziłem się dziś i nie wpadłem na to wszystko na noworocznym kacu. Rozplanowywanie pewnych kroków zajęło mi wcześniej sporo czasu lecz brakowało kopa, by na serio z nimi ruszyć. Dziś go poczułem, więc biorę się do roboty. Mam nadzieję tylko, że nie przytłoczę się tym i będę krok po kroku realizował to co sobie postanowiłem.

---
#postanowienianoworoczne #nowyrok #rozwojosobisty
CallMeDave - Mój pamiętniczku, w 2022 postanawiam pracować nad:

- Zmianą firmy po ...

źródło: comment_1641030797aw8XcxrDE13mffYFkLxLVy.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nauką #frontend bo mimo tylu lat w branży wciąż przez natłok nowych technologii nie czuję się swobodnie w tym co robię


@CallMeDave: Natłok nowych technologii? Ziom, frontend to JS, CSS i HTML. Tu się nic nie zmienia i szybko nie zmieni. Jeśli "nie czujesz się swobodnie" to zapewne wpadłeś w tok myślenia, że dobry front zna każdy popularny framework i każde popularne narzędzie. Nie tędy droga ( ͡
  • Odpowiedz