Wpis z mikrobloga

Tradycyjne podsumowanie ubiegłego roku. Równo rok temu życzyłem sobie by 2021 był dużo lepszym rokiem niż 2020. Niestety okazał się znacznie gorszym, istny rollercoaster. Odbiło się to na każdym aspekcie mojego życia i nie oszczędziło mojej pasji. Skutkuje to jedynie siedmioma przeczytanymi książkami... Hańba, wstyd, podajcie mi cyjanek...

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #niechwalesie #2021
Whoresbane - Tradycyjne podsumowanie ubiegłego roku. Równo rok temu życzyłem sobie by...

źródło: comment_16410321330OLyTHpnttvdVB5JJWEhi2.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@catxdealer: teraz są znowu w księgarniach, ale na razie tylko te najpopularniejsze tomy. Na allegro te dziwniejsze tomy jak Wredna wiktoriańska Anglia potrafią osiągać wysokie ceny a potem wracać do normalności, nie wiem dlaczego.
  • Odpowiedz
a allegro te dziwniejsze tomy jak Wredna wiktoriańska Anglia potrafią osiągać wysokie ceny a potem wracać do normalności, nie wiem dlaczego.


@KatieWee: Najczęściej tego typu historie mają związek z wyczerpanym nakładem i wznowieniami - książka, która jest pożądana, a której od lat nie ma w sprzedaży umie urosnąć naprawdę wysoko (najbardziej spektakularny znany przypadek to "Jak działa Umysł" Pinkera, który dochodził nawet do 500 PLN) - ale kiedy pojawi się wznowienie,
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd: te książki nie są wznawiane, stąd to zdziwienie zmiennością cen. A ja cały czas czekam na wznowienie Starego człowieka i morza, mam chyba 15 egzemplarzy a polonistki wybierają to często jako lekturę dodatkową w ósmej klasie, jest na liście zalecanych. Są jakieś kłopoty z prawami autorskimi i teraz używki kosztują nawet 50 zł a rodzice i tak kupują dla swoich bąbelków
  • Odpowiedz