Wpis z mikrobloga

Tradycyjne podsumowanie ubiegłego roku. Równo rok temu życzyłem sobie by 2021 był dużo lepszym rokiem niż 2020. Niestety okazał się znacznie gorszym, istny rollercoaster. Odbiło się to na każdym aspekcie mojego życia i nie oszczędziło mojej pasji. Skutkuje to jedynie siedmioma przeczytanymi książkami... Hańba, wstyd, podajcie mi cyjanek...

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #niechwalesie #2021
Whoresbane - Tradycyjne podsumowanie ubiegłego roku. Równo rok temu życzyłem sobie by...

źródło: comment_16410321330OLyTHpnttvdVB5JJWEhi2.jpg

Pobierz
  • 28
@Whoresbane: Ja tam jestem zdania takiego, że z książkami chodzi głównie o przyjemność z czytania a nie o ilość. Jak te 7 pozycji dało ci radochę, to jest ok.
Sam wiem z własnego doświadczenia, że są okresy w których czytam nałogowo, a mam też tygodnie/miesiące, w których jakoś nie mam ochoty i czasu na czytanie.
Twoje wpisy kojarzę, często wrzucasz nowe zakupy książkowe, więc jak już znajdziesz więcej czasu wolnego, to
@Whoresbane: u mnie w '21 wskoczyło 66. W sumie mijający rok też był dla mnie dosyć kiepski - a to problemy z pracą, poszukiwanie pracy, przeprowadzka itp. Oby ten nowy był jednak lepszy, czego życzę każdemu - czy to chodzi o książki, czy po prostu o życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Whoresbane: przeczytałam w tym roku ponad sto książek. I co? I nic, nie jestem ani lepsza ani gorsza niż w zeszłym roku, poprzednim czy następnym. Ale jak widzę Twój entuzjazm na tagu #ksiazkiwhoresbane to mi się uśmiech robi na twarzy, że ktoś jeszcze tak się cieszy nowymi książkami na rynku. Ja z zupełnie innej strony mocy, nie lubię twardej fantastyki ani scifi ale nie mogę się doczekać nowego tłumaczenia Montgomery -
@Whoresbane: ty się nie martw, tylko zostaw sobie tomiki strrasznej historii w toalecie, nadrobisz sobie ilość książek i poprawisz samopoczucie.
No dobra, to żart, bo za długie przesiadywanie w toalecie nie jest zdrowe a jak się człowiek dorwie do tych głupotek, to nie może się oderwać:) Wszystkiego dobrego w nowym roku i żebyś się nie martwił takimi bzdurami jak liczba przeczytanych książek!
KatieWee - @Whoresbane: ty się nie martw, tylko zostaw sobie tomiki strrasznej histor...

źródło: comment_1641049105JSrUPU5nRwmZYOJbQELX9s.jpg

Pobierz