Wpis z mikrobloga

@Imbeer: @KeepCalm: Dałem przykład z dupy, wiadomo że takich wartości się nie osiągnie w żadną stronę, chodziło mi o to, że nawet posiadając dużą moc, można bezpiecznie jeździć, trzeba tylko mieć dobrze wyczute auto i mieć trochę oleju w głowie aby nie wciskać gazu do końca jak to większość robi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: zastanawia mnie jedno, dlaczego w aucie które jako nowe wychodziło za około 200k nie ma #!$%@? wygodnego miejsca żeby oprzeć łokieć prowadząc auto. Musiałem podobnym zrobić 2.5kkm i myślałem że mi ręce odpadną xD

Edit: to było a5, ale podejrzewam że w a4 jest podobnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: i jest tak nieergonomiczne, że się nie da siedzieć xD przynajmniej dla mnie, ale ja śmigam na codzien minivanem to mam jak w salonie
  • Odpowiedz
  • 0
@BajerOp: A no chyba ze tobie nie pasowalo, pewnie kwestia preferencji ustawienia fotela. Ja przejezdzilen tym autem 60k km i nie mialem problemu. Najdluzsze trasy po 800km.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartek555: tam też był podłokietnik xD on to jeszcze w miarę. Ale boczek od kierowcy to jakieś nieporozumienie. To tylko kwestia gustu, ja jechałem jak za karę xD
  • Odpowiedz
  • 0
@BajerOp: Na pewno jak ktos lubi jechac bardzo odsuniety do tylu to mu nie starczy tej polki ;) ogolnie to nie jest jakies superwygodne auto na wyprawy, ale nie ma dramatu. Jak ktos ma powyzej 180cm to z tylu bedzie glowa dotykal sufitu
  • Odpowiedz