Wpis z mikrobloga

- pierwsze pół roku bez pracy, praca nad sobą na terapii z psychoterapeutką - najlepszy wybór w moim życku
- koniec z #narkotykizawszespoko (no prawie, ale teraz delikatnie i z głową) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- dostałem bardzo dobrą pracę, perspektywa dołączenie do #15k bliżej niż mi się wydaję, inflacja i st00ki mi nie straszne
- odebrałem mieszkanie kupione jako dziura w ziemi po półtora roku opóźnienia przez #covid
- wróciłem do grona #mikrokoksy i znowu ogarniam zdrowie fizyczne, start 68kg przy wzroście 191 xD
- odciąłem się od toksycznego towarzystwa
- zrobiłem tyle tatuaży ile chciałem, obecnie na liczniku 50 i plany na najbliższe miesicie (albo tygodnie xD żeby jechać dalej.
- poprawa relacji ze starym
- plany żeby zjeździć wszystkie odwołane festiwale muzyczne o ile Mati pozwoli i nie wymyśli czegoś głupiego.

Co by niw było to był dobry rok,
#podsumowanie2021
  • 10
  • Odpowiedz
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs tylko to pewnie lata sadzenia. Ja czytałem ostatnio ze nawet jesli deweloper nie zamiescil tego w umowie to wedlug umowy deweloperskiej jest proporcjonalność niby kar po rowno. Jak ty nie zaplacisz to on ci nalicza odsetki ustawowe, jak on sie nie wywiaze to ty tez masz prawo naliczac odsetki ustawowe za kazdy dzien zwloki. Nie mam pojecia jakie wyroki padają w takiej sytuacji ale ciekawe czy sedziowe uznają te odsetki. Ja
  • Odpowiedz