Wpis z mikrobloga

Aż mi się wierzyć nie chce, że aż ponad 1 GB udało mi się ściągnąć przez Aero2 przez te kilka dni (od 7 28 grudnia). Zadziwiające jest też jak mało danych przeszło przez #worldofwarships a ciupam intensywnie. Nie miałem też pojęcia, że jak jeszcze był kabel 300 Mbps to w miesiąc ponad pół TB zassało.

Chyba kupie jakiś pakiet bo to wpisywanie co godzinę mnie #!$%@?ć zaczyna i strony w necie ładują się w nieskończoność.

#ciekawostki #internetmobilny #internet #plus #aero2
JaktologinniepoprawnyWTF - Aż mi się wierzyć nie chce, że aż ponad 1 GB udało mi się ...

źródło: comment_1641018663j2L2mfoJbMjqB2mPKf2tzk.jpg

Pobierz
  • 5
@RobieZdrowaZupke o Ci powiem ze kilka miesięcy byłem tylko na mobilnym z telefonu i tak miesięcznie mi schodziło grając w wota przeglądając strony słuchając muzyki, bez żadnych vod czy innych dupereli to jakieś 30 giga miesięcznej schodziło
@DurzyHarakter30 Pewnie głównie przez zwykle przeglądanie neta tak pociągnęło. OP zużył ponad GB w 3 dni na chrome i to na powolnym aero2. Na zwykłym lte by więcej pewnie zeszło, bo pewnie #!$%@? przez tą prędkość dostawał i nie siedział tyle na necie ( ͡° ͜ʖ ͡°)