Wpis z mikrobloga

Homofobiczne urojenia prawactwa to standard, ale niektórzy radykałowie pokroju @rifraw odlecieli nawet z naszej galaktyki.

Oczywiście wielokrotnie prostowałem jego wyssane z dupy brednie, więc co zrobił? #czarnolisto i po sprawie xD.

No ale nikt tego nie zobaczy, więc odpowiem tutaj i proszę o wołanko naszego plastusia.

#neuropa #bekazprawakow #dzbanywiary #bekazhomofobow #lgbt

Zatem @rifraw ... po co łżesz jak pies?

ale wiesz, że większość homoseksualistów lgbt nie popiera,


3,2% to nie jest większość, tylko margines na granicy błędu statystycznego. Poparcie dla ruchu LGBT (czy dokładniej - solidaryzowanie się z nim) wśród osób LGBT (zgodnie z definicją - osoby homo, bi, trans) jest na poziomie 83,3%. I to w konserwatywnej pod tym względem Polsce.

http://psych.uw.edu.pl/2021/12/08/sytuacja-spoleczna-osob-lgbta-w-polsce-raport-za-lata-2019-2020/

Oczywiście, jak masz lepsze badania niż dwuletni program badawczy UW na kilkudziesięciu tysiącach uczestników to śmiało, obal to. Podpowiem - opinia dwóch internetowych dzbanów (z czego jeden to alkoholik), z których żaden nawet nie mieszka w Polsce, to nie są lepsze badania.

a gej to nie homoseksualista


Pierwsze złapanie za głowę. Ziemniak to nie kartofel.

https://sjp.pwn.pl/szukaj/Gej.html

gej, gay [wym. gej] «homoseksualista»

Lecz się. No chyba, że PWN i kierowana przez PiS Rada Języka Polskiego są w lewackiej zmowie, bo podobnie jak wszyscy ludzie na świecie oprócz korwinoidów, nie uznają waszej alternatywnej nowomowy.

a gej to nie homoseksualista a np panna która sie identyfikuje jako facet i ma pociąg do facetów więc jest gejem ?


???

Tu padłem po raz drugi i nawet nie próbuję wymyśleć, o co mogło mu chodzić xD.

Wyjaśnij mi jakim cudem osoby homoseksualne które zakładały ruch są teraz wyzywane od śmieci, gówna i teczowi rzyczą im śmierci i tortur bo nie popierają miliona płci ?


W urojeniach homofobów twojego pokroju wszystko jest możliwe, nawet jeśli w świecie realnym nie miało nigdy miejsca.

No chyba, że mówimy wyłącznie o internetowym hejcie. Czyli tym samym zjawisku, według którego skrajny katol, wielokrotnie atakujący LGBT Terlikowski jest nazywany zdrajcą, lewakiem i antychrystem i także dostaje groźby śmierci od bogobojnych katolików, bo ośmielił się skrytykować nieudolność aparatu KK w kontekście pedofilii we własnych szeregach. Innymi słowy zjawisku dotykającym każdą osobę publiczną z każdej strony.

"Rzyczę" ci rozumu, kłamliwy analfabeto.
Ekspertodniczego - Homofobiczne urojenia prawactwa to standard, ale niektórzy radykał...

źródło: comment_1641005098aM4NSQtUpvZYcVpRR19b3o.jpg

Pobierz
  • 52
@Bonapartysta Tak samo jak w Arabii Saudyjskiej chrześcijanie mają takie same prawa jak muzułmanie.

Jeśli twierdzisz że jest inaczej to jestem ciekawy jak to wygląda że niby urzędnik jakiś nagle się dowiaduje że jesteś katolem i zabiera ci NAGLE jakieś prawa xd. To absurd.

Przecież muzułmanie też nie mogą posiadać Biblii i wyznawać publicznie chrześcijaństwa. Chrześcijanie chcą tylko dodatkowych przywilejów.
@Ekspert_od_niczego: Nie wiem jak jest np. w Arabii Saudyjskiej Jeśli muzłumanie i chrześcjanie nie mogą używać bilblii to mają takie same prawa.
Chociaż wątpie aby tak było bo w Koranie ewangelia jest wymieniana jako jedna z świętych ksiąg ale to nie istotne w tym momencie. Tak czy inaczej oznacza to równość praw.
@Bonapartysta Przynajmniej nie jesteś hipokrytą, ale to de facto oznacza, że nigdzie praktycznie nie ma i nie było dyskryminacji.

Przecież w ZSRR robotnicy też nie mogli mieć ogromnych majątków rolnych, chłopi nie mogli posiadać fabryk tak samo jak dawni przemysłowcy, a w III Rzeszy nikt nie mógł przyznawać się do żydowskiego pochodzenia. Mężczyzn hetero skazywali za uprawianie seksu jednopłciowego tak samo, jak gejów.

Nie sądzisz, że takie rozumowanie prowadzi na manowce?
Jeśli muzłumanie i chrześcjanie nie mogą używać bilblii to mają takie same prawa.


@Bonapartysta: Czyli możemy zmienić instytucję małżeństwa, by tylko homoseksualne pary mogły wziąć ślub?

Idąc tą logiką nikt nie byłby dyskryminowany, bo hetero osoba nie mogłaby wziąć ślubu z partnerem przeciwnej płci jak i homoseksualna osoba nie mogłaby wziąć ślubu z partnerem przeciwnej płci. Patrz jaka równość!
@Logika_wykopu: Jeśli byś zmenił na odwrotność czyli że mogę brać ślub tylko z mężczyzną i nie mogę z kobietą to bym miał takie same prawa jak homo w dalszym ciągu bo to samo ustalenie dotyczy wszystkich.
Jest to równość. Patrz na znaczenie dokładne, nie na emocje swe.
@Ekspert_od_niczego: Ten typ jest wrecz fanatycznie oddany walce z LGBT, wszystkie jego wpisy są przesiąknięte nienawiścią, to już chyba jakaś obsesja, nie wiem. Może ktoś go skrzywdził i tak ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie warto nawet go prostować, bo musiałbyś to robić z każdym jego wpisem. Ja mam go już dawno na czarno, bo człowiekowi psycha siada, jak czyta takie nienawistne wysrywy.
@adibor: Hetero i geje nie mogą być z kimś tej samej płci czyli są równi. Niezaszczepieni nie mogą wielu którę mogą zaszczepieni. Nie widzisz rożnicy? Gdy niezasczepiony chce dokonać tego samego co zaszczepiony państwa mu zabrania gdy homo chce tego samego co hetero państwo mu nie zabrania brać ślubu z kimś z innej płci. Mogą to samo.
@Bonapartysta: niezaszczepieni nie mogą wejść do restauracji bez maski i certyfikatu , ale zaszczepieni tez nie mogą wejść do restauracji bez maski i certyfikatu. Równość praw zaszczepionych i niezaszczepionych jest nagim faktem.