Wpis z mikrobloga

Życzę wam żebyście byli sobą, żebyście odnaleźli jakiś cel w życiu i w nim się spawdzali żebyście nie odpuszczali. Ja jako 36 lvl straciłem w życiu bo bałem się robić co chciałem. Chcecie założyć kanał na youtube o swoich hobby, to zróbcie to. Będę pierwszym co was zaobserwuje, bo sam nie miałem odwagi to zrobić. Wiek to tylko liczba i realizujcie swoje hobby. Ja sam jestem tchórzem i nie zrobię tego ehh . Bracia z tagu #przegryw życzę wam sukcesów i żebyście szli do przodu.
  • 26
@SamotnyFapino: ostatecznie to nie dało nic oprócz rozczarowania i patrzenia jak normiki, półjełopy, pną się w górę, kiedy samemu uderza się w szklany sufit. Nie warto o tym nawet gadać, ehh. Ktoś mi kiedyś powiedział "ale próbowałeś i dałeś z siebie maksimum potencjału", ale to takie z dupy pocieszenie
@SamotnyFapino: dlatego trochę ukojenia można znaleźć w zaakceptowaniu swojej sytuacji i próbowania jakoś rozwijać to, co jest w zasięgu, bez wychodzenia poza strefę możliwości. To drugie nie doprowadzi do niczego, a co najwyżej do wielkiego (kolejnego) rozczarowania. Wielu może się nie zgodzić ze mną, ale jaka jest alternatywa? Jakieś MGTOW w sensie kryprocoping, czy wieczne użalanie się nad tym, co nie może być w żaden sposób zmienione?