Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, w 2021 więcej było plusików dodatnich niż ujemnych, więc rok oceniłbym jako pozytywny

dodatnie
+ udało mi się zebrać ponad 100k zł oszczędności, z czego ponad połowa w tym roku
+ poczułem się jak manager wysokiego szczebla w kwietniu, gdy dostałem wypłatę z bonusem
+ podbiłem skilla w angielskim w mowie na tyle, że według native speakera brzmię mocno spoko, to samo od swojego nauczyciela eng usłyszałem, twierdzi że jestem na poziomie C1 - acz nadal czasami czuję się jakbym ledwo ogarniał B1 ()
+ zmieniłem pracę po sześciu latach, od stycznia będę śmieszkiem przedsiębiorcą na ryczałcie i współpracował z amerykanami
+ przez moment byłem warty 500k zł
+ poznałem dziewczynę po kilku latach samotności

ujemne
- przez moment byłem warty 500k zł
- dziewczyna jest 10k km ode mnie i stan się nie zmieni w najbliższej przyszłości
- przez korona-gówno nie byłem w stanie ogarnąć swojej imprezy urodzinowej urodzin
- nikt ze znajomych sylwestra nie organizował więc gram w grę i popijam swoim wynalazkiem o niepodważalnej mocy 7,3% alkoholu
- inflacja i podwyżki

#sylwester #sylwesterzwykopem #oswiadczenie #podsumowanieroku #podsumowanie2021
luigi_pl - Mirki i Mirabelki, w 2021 więcej było plusików dodatnich niż ujemnych, wię...

źródło: comment_1640982709zEWwHKFkTjuWmCRItNTp3q.jpg

Pobierz
  • 5
@andrzej-kurencki: Teraz nic, bo robiłem sobie wolne w grudniu ( ͡ ͜ʖ ͡)
acz ogólnie w ramach poprzedniej pracy orałem przy silniku gry i SDKach.
Tj. drobne rzeczy przy silniku gier, które były wymagne przez SDKi, a w ramach SDKów to wrappowanie natywnych SDKów (java i obj-c) do cpp plus oczywiście bugfixing, analiza co jest requestowane przez klientów, pomoc przy integracji SDKów i ich update'ów, pomoc