Wpis z mikrobloga

Ten rok przyniósł mi wiele zmian, o wiele więcej niż myślałem, że przyniesie.

Zacząłem looksmaxing, co mega podniosło mój wygląd i ocenę w skali PSL, miks tretynoiny, schudnięcia, bonesmashingu, plus chewingu dał mega efekty, swoje również dołożył minoxidil na brwi, oraz skrzyp plus pokrzywa również na brwi. Z racji lepszego wyglądu wystąpił również feedback loop, przez co również poprawiła mi sie pewność siebie. Nawet na looksmaxie typy mnie ocenił pomiędzy normie/htn, a tam wiadomo, jacy ludzie siedzą.

Planuje pójść również na bimax(nie jestem reccesed, ale robię to, żeby wyglądać jeszcze lepiej), myślałem nad zrobieniem sobie trwałej na loki, ale nie jestem co do tego przekonany.

Odkryłem również, że programowanie to może być moja działka, i mega się w to wciagnalem.

Verstappen #!$%@?ł amatora z Wielkiej Brytanii, co również mnie mega ucieszyło, i nigdy czymś się tak nie cieszyłem jak zobaczyłem jak Maksiu nurkuje.

Generalnie był to najlepszy rok w moim wykonaniu, w szczególności jego końcówka,

Wolam też jednego z bardziej znanych looksmaxerów @chlopak_z_blokow, @przegro_pisarz, i @mentalnycelibatcelczyk, bo mnie widzieli i mój progres.

Życzę wam też sukcesów Buddy boyos w nowym roku.

#sylwester #looksmaxing #blackpill
  • 6
@rosikk1: to git. A jak wygląda twoja rutyna?

Ja też dostaję komplementy na temat włosów. U mnie biotyna+cynk, saw Palmetto I na zakola finaster+minox, do tego farbuję na czarno. Fryzura skin fade