Wpis z mikrobloga

To był ciekawy rok, pełen boczniaków, rugpulli, memecoinów i irracjonalnych strzałów do góry.

Wiele się zmieniło, ale nie nadzieja.

Nadzieja na to, że cały rynek krypto (szczególnie Bitcoin) będzie coraz bardziej przenikał się z naszą rzeczywistością - nie tylko jako kolejne aktywo inwestycyjne, ale jako schronienie dla zaskórniaków i nadzieja na decentralizację finansów.

Dziękujemy wam za ten rok Mirki, była zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczególnie dziękujemy Mirkom: @plaisant @Opposition_Fuhrer za wiele cennych rad i uwag, ale także Mirkowi @rysiekryszard za ogromny wkład w tag i szerzenie idei, Mirkowi @CzulyTomasz za czułe wsparcie nowicjusz i Mirkom @WhiskeyIHaze, @kexus512, @fervi i wszystkim tym, o których zapomniałem, a którzy wspierają tag i ideę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękujemy!

Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w '22? Tego samego co w '21. Dużo wzrostów na rynku było, dużo pochłaniałem nadziei (bo bardzo ją lubię) i dużo spałem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A czego Wy sobie życzycie w '22?


#bitcoin #kryptowaluty
bitclude - To był ciekawy rok, pełen boczniaków, rugpulli, memecoinów i irracjonalnyc...

źródło: comment_16409673155ahI54yNATL9S2i3C91Ooi.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
-wchodzi @Opposition_Fuhrer na #kryptowaluty
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY K… PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?
-POKAŻ PORTFOLIO
-NO POKAŻ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST SHITCOINER
-HEHE PATRZCIE JAKI GŁUPI xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY BITCOINA. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO PORTFOLIO DOBRYCH INWESTORÓW? BOGATE, SOLIDNE BEZPIECZNE.
- A TU PORTFOLIO Z GUWNA. SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY Z TAGU DO JEDNEGO I POTEM, PAN SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ Z
  • Odpowiedz
@bitclude dzięki za pamięć i życzenia, również życzę wszystkiego Wam najlepszego.

Takie same życzenia dla wszystkich bywalców tagu, oby kolejny rok był jeszcze ciekawszy, a saldo konta rosło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz