Wpis z mikrobloga

@czeskiNetoperek:
z opisu menelica a nie żaden wyborca konfederacji

"Koterba of no fixed address had numerous previous convictions, mainly for public order offences.

Joseph Cuddigan, defence solicitor, said Koterba had cleaned up her act considerably in recent times against a background of numerous convictions.

“She was getting on great but she fell in with a group of people drinking actively. She knows she is getting a prison sentence now.

“She promises
  • Odpowiedz
Największe poparcie konfederacja ma wśród właścicieli firm


@megaloxantha:

No chyba #!$%@? nie - wrzucasz artykuł który wprost twierdzi ze jest inaczej. Nawet socjaliści z SLD mieli wiekszy udział w tej grupie.

W grupie określonej jako dyrektorzy, kierownicy i specjaliści KO uzyskała 39,7 proc., PiS - 26,6 proc., SLD - 15,3 proc., PSL - 9,2 proc. zaś Konfederacja - 8,1 proc.


Natomiast wśród właścicieli lub współwłaścicieli firm KO poparło 38,8 proc., PiS
  • Odpowiedz
No chyba #!$%@? nie - wrzucasz artykuł który wprost twierdzi ze jest inaczej. Nawet socjaliści z SLD mieli wiekszy udział w tej grupie.


@kanapeczka_z_kanapa: Ty rozróżniasz dwie rzeczy? Wszyscy głosujący właściciele firm, a jaki procent głosujących na Konfederację to właściciele firm?
  • Odpowiedz
@kanapeczka_z_kanapa jak ogólnie to zawsze cisnę z
@megaloxantha tak tutaj ma rację. On nie napisał, że wśród przedsiębiorców największe poparcie ma konfederacja tylko, że konfederacja ma największe poparcie w tej grupie. Czyli, że ma np. Mniejsze popracie wśród emerytów niż wśród przedsiębiorców
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: Ja trafiłem na dyskusję na jakimś poście politycznym o USA i jakiś koleś napisał "jak Ci się nie podoba to wracaj skąd pochodzisz" XDDD Śmiechłem z niego z wiadomych przyczyn, tym bardziej, że wyglądał jak Azjata. Plot twist okazał się taki, że był nativem z jakiegoś tam plemienia XDDD
  • Odpowiedz