Wpis z mikrobloga

Ktoś ogrywa Diablo 2 Resurrected na PS5 i jest chętny podzielić się opinią? Aktualnie jest w promocji w PSStorze. Co wg Was jest najbardziej frustrujące w porównaniu do wersji na PC lub do classic D2? Boję się, że w jakiś sposób gra mi nie podejdzie i przez głupią politykę zwrotów Sony, 130 plnów pójdzie w błoto

Mój 10+ letni komp nawet nie łapie się w minimalnych wymaganiach, więc wersja na PC odpada ¯\_(ツ)_/¯

#ps5 #diablo2resurrected
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arwern: cóż, na konsoli czasem brakuje myszki, przez to obsługa ekwipunku \ sklepu jest nieco "utrudniona" - w sensie nie tak szybka i precyzyjna jak na pc, ale poza tym ja osobiście nie mam się do czego przywalić.
A, no i ciężej z czarami rzucanymi na konkretny obszar a nie na moba - musisz odpowiednio wychylić drążek, więc znów brakuje precyzji przez brak myszki. Ale moja sorka na 85lvlu mówi że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arwern: mam wrażenie że odleglosc tele zależy od wychylenia drążka, ale nie jestem tego pewny.

Czyli celuje się bardziej w mobki rzucając obszarówki?

Trochę tak, bo jest taki autotarget, więc "luzem" możesz rzucać jak akurat żadnego nie ma obok
@Arwern troche uposledzone jest leczenie najemnika, bo trzeba wejsc w ekwipunek, chyba nie ma zadnego skrotu jak na PC. Ogolnie teraz jest okej, ale na premierze problemy z serwerami to byla normalka
@Arwern: olej. pewnie znasz diablo, to wiesz co i jak. sterowanie szczegolnie w inventory na konsoli jest zalosne. w samej grze jest jeszcze jako tako chociaz nie da sie ukryc ze porownujac z pc to po prostu sterowanie jest uposledzone - widac ze jakos starali sie to rowiazac ale ogolnie no nie da sie ukryc ze d2 nie bylo pomyslane pod granie na padzie. przejdiesz na normalu czy tam nightmare, pograsz