Wpis z mikrobloga

Amanita vaginata - pospolity muchomor, po ugotowaniu jest jadalny. Wyrasta z wolnej pochwy.
#grzyby #ciekawostki #grzybostworki

Kochani to ostatni grzybek w tym roku.
Przed nami także ostatnia kupa, ostatnia 21:37, ostatni wypity monsterek.

Żegnamy wspólnie 2021

Dziękuję wam za to, że byliśmy razem i wspieraliśmy się wysyłając sobie pokłady dobrej energii.
#codziennyprzytulas

Z fartem koledzy z fartem w 2022
()()()()()
Pobierz Tygrysia_Lilia - Amanita vaginata - pospolity muchomor, po ugotowaniu jest jadalny. W...
źródło: comment_1640932209IDtJ6AnfDwi1TaV3CjMTN4.jpg
  • 93
@SebX: @Tygrysia_Lilia: @pemfon: @Metall: @Yabe: @gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: @Abstrakt: @m3n3lli: Szczęśliwego Nowego Roku kochani()! Ten rok może nie był udany jak 2020, ale przede wszystkim strasznie dojrzałem, dorosłem i wiele rzeczy zrozumiałem, których nie zawsze rozumiałem ;() Dużo było cudownych chwil, dobrych momentów, także i złych, okropnych ale o to chodzi w naszym
@Tygrysia_Lilia: @SebX: @Abstrakt: @Zi3L0nk4: @pemfon: @Metall: Chcę wam wszystkim złożyć życzenia na nowy rok misie pysie moje .
W nowym roku napewno chcę wam życzyć wytrwałości, ponieważ życie nie zawsze bywa takie jak chcemy. Czy będzie wszystko dobrze tego nie wiem.
Jednak wiem, że ważne jest też zdrowie choć to trochę sztampowe, ale tak czy siak lepiej czuć się dobrze. Bardzo fajnie by było jakbyście w